Wynajęcie toalety przenośnej to czynność, która tylko z pozoru jest prosta i nieskomplikowana. Cel, który jej przyświeca jest przecież dla każdego zrozumiały. Niestety nawet tak prozaiczna operacja może się nie udać, o ile nie zastanowimy się nad kwestiami które ją determinują. Podczas rozmowy z osobą koordynującą najem kabin WC może pojawić się szereg wątpliwości.

Nie taki jednak diabeł straszny jak go malują. Do zagadnień na które warto znać odpowiedź należą:

ABC wynajmu toalet, czyli jak wynająć kabinę WC i być z niej zadowolonym ?

  • Pytania o dojazdkabiny WC są transportowane przez pojazdy o znacznych gabarytach. Podczas jednego kursu na samochodzie znajduje się minimum kilka toalet i agregat asenizacyjny. Samochód nie jest zatem w stanie dojechać w każde miejsce. Jeśli planujemy podstawienie toalety na działce rekreacyjnej warto zmierzyć szerokość alejek i nachylenie zakrętów. Posiadanie takich informacji uchroni Państwa przed przykrą niespodzianką w postaci niewykonania usługi.
  • Pytania o miejsce posadowienia toalety – ważnym punktem przy wynajmie kabin jest grunt, na którym będą się one znajdować. I nie chodzi tutaj bynajmniej o fakt, że powinien być on wyasfaltowany czy też wyłożony kostką. Podłoże powinno być na tyle stabilne, aby podczas deszczu nie zamieniało się w błoto. Niestabilnie zachowująca się ziemia nie tylko ograniczy możliwość skorzystania z toalety, ale również sprawi że trudniej będzie ją serwisować.
  • Pytania o częstotliwość przeprowadzania serwisówserwisowanie kabiny WC polega na wypompowywaniu nieczystości ciekłych oraz umyciu newralgicznych punktów toalety. Niekiedy prace porządkowe obejmują również dostarczenie papieru toaletowego i ręczników. W większości przypadków możliwe jest ustalenie tej czynności na 1 raz w miesiącu, co 2 tygodnie lub częściej. Z naszych doświadczeń wiemy, że nie warto w tym przypadku patrzeć jedynie na koszty. Latem gdy zbiornik pozycji siedzącej będzie przepełniony, przykre zapachy mogą ograniczyć jego wykorzystanie.
  • Pytania o liczbę kabin – posiadanie wiedzy na temat ilości potrzebnych kabin jest niezwykle istotne w przypadku organizowania imprezy plenerowej lub festynu. Podjęcie właściwej decyzji będzie łatwiejsze gdy weźmiemy pod uwagę ilość uczestników eventu oraz czas jego trwania. W przypadku pikników wielodniowych można rozważyć wyczyszczenie kabin po każdym dniu trwania danego wydarzenia.

 

ABC wynajmu toalet

ABC wynajmu toalet

 

Zobacz też:

Usługi komunalne online
Wynajem toalet na imprezy i festyny
Odbiór gruzu
Wynajem toalet online
Kolory pojemników na odpady
Recenzja aplikacji „Moje Odpady”

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Lublin

4 godz temu