Wynajęto toaletę z umywalką
do miejscowości Radom
8 min. temu

Aplikacja do zamawiania toalet na Androida i IOS

aplikacja do zamawiania toalet 400x300 - Aplikacja do zamawiania toalet na Androida i IOS
2020-02-12 Smieci

Aplikacja do zamawiania toalet na Androida i IOS to nasze nowe narzędzie dla użytkowników urządzeń mobilnych, które umożliwia zamówienie kabiny WC do dowolnego miejsca w Polsce. Za jego pomocą możecie Państwo w pełni kontrolować wszelkie czynności związane z dzierżawą toalet i uprościć do niezbędnego minimum kwestie związane z ich najmem.

Nasz produkt to innowacyjne na skalę kraju rozwiązanie, które przyda się zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Software, który udostępniamy Państwu za darmo daje sposobność do:

Aplikacja do zamawiania toalet online

  • Zamawiania kabin WCaplikacja do zamawiania toalet powstała z myślą o osobach korzystających ze smartfonów oraz tabletów. Od dziś nie musicie już Państwo głowić się w jaki sposób wydzierżawić kabinę bez dostępu do komputera. Nasze rozwiązanie znacząco skraca czas potrzebny na określenie parametrów Państwa zlecenia i dokonania za nie opłaty. Software został zaprojektowany w sposób maksymalnie intuicyjny, a z jego obsługą poradzą sobie nawet osoby mniej wprawione we wszelkiego typu nowinkach.
  • Opłacania zamówieńaplikacja do zamawiania toalet zintegrowana została z polskimi kanałami płatności. Dzięki powyższemu możecie Państwo z niej skorzystać w sposób całościowy. Software który przygotowała nasza firma połączono z usługą Przelewy 24, która jest dobrze znana większości klientów sklepów Internetowych. Oprogramowanie na Androida i IOS sprawia, że kontakt z biurem obsługi klienta zostaje ograniczony do niezbędnego minimum.
  • Śledzenia historii zleceńaplikacja do zamawiania toalet to nie tylko interaktywny formularz zamknięty w ramy rozwiązania mobilnego. Zaprojektowany przez nas software umożliwia śledzenie historii zamówień i dokonywania w nich niezbędnych modyfikacji. Od tej pory użytkownicy smartfonów będą mogli się z nami porozumieć z prawie dowolnego miejsca na świecie (jedynym ograniczeniem jest dostęp do Internetu). Naszą aplikację można wypróbować będąc na budowie lub w plenerze. „Wynajem toalet” to doskonała solucja dla osób nowoczesnych oraz tych którzy zapomnieli o konieczności wydzierżawienia kabiny.
  • Utrzymywania kontaktu z biurem obsługi klientaaplikacja na Androida i IOS to interaktywne biuro obsługi klienta, które mogą mieć Państwo w swojej kieszeni. Jedną z jej funkcjonalności jest możliwość utworzenia konta w serwisie Smieci.eu oraz napisania do nas maila z zapytaniem ofertowym. Zapraszamy do wypróbowania oferowanego przez nas software’u już dziś.

 

Aplikacja do zamawiania toalet online
Aplikacja do zamawiania toalet online

 

Pobierz aplikację: 

Zobacz też:

Śmieci z remontu
Jak tanio pozbyć się gruzu ?
Jak powinna przebiegać segregacja odpadów ?
Wynajmij toalety online
Planowanie prac budowlanych
Segregacja odpadów

Zamawiaj nasze usługi i opłacaj on-line przy pomocy aplikacji mobilnej
Pobierz aplikację