Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem bieżącego tygodnia premierę miała aplikacja mobilna portalu Smieci.eu. Software powstał z myślą o wszystkich tych z Państwa, którzy chcą zamówić wybrane usługi z Market Place za pośrednictwem smartfonu.

Oprogramowanie zastąpiło naszą dotychczasową aplikację do dzierżawienia kabin i rozwinęło możliwość jego zastosowania. Wraz z publikacją software’u w Apple Store i Google Place staliśmy się jedną z najnowocześniejszych platform zakupowych w kraju. Zapraszamy do darmowego pobierania aplikacji Smieci.eu i instalowania jej na swoich urządzeniach. Od teraz nie trzeba już korzystać ze smartfonów, aby mieć możliwość do:

Aplikacja Smieci.eu – zamów usługi online

  • Zamówienia kabin toaletowychwynajem toalet online to jedna z kluczowych usług w portfolio Market Place Smieci.eu. Dzięki sprawdzonym dostawcom działa ona bez zarzutu, obsługując klientów w całym kraju. Od marca bieżącego roku można z niej skorzystać za pośrednictwem telefonu komórkowego i aplikacji na systemy Android oraz IOS. Klienci, którzy zdecydują się na tego typu zabieg zyskają pełna kontrolą nad przebiegiem całego najmu oraz będą mogli go opłacić online. Do nowinek technicznych aplikacji zaliczyć możemy oprócz pełnej integracji z naszym systemem zamówień, także otrzymywanie bieżących komunikatów o konieczności przedłużenia wybranego czasookresu.
  • Zamówienia ogrodzeń tymczasowychogrodzenia tymczasowe to konieczności, jeśli chodzi o zabezpieczenie placów budowy. Nie ma w tym nic dziwnego skoro ich obecność na terenie inwestycyjnym jest obwarowana wymogami prawnymi. Nie wszędzie jednak można od razu znaleźć odpowiedniego Wykonawcę i od razu je wypożyczyć. Jeśli tak jest i w Państwa przypadku to zapraszamy do skorzystania z aplikacji Smieci.eu. Państwa wirtualny dział zaopatrzenia sprosta Waszym wymogom, oferując panele pełne, ażurowe, a także barierki ochronne.
  • Zamówienie kontenerów na wywóz gruzu i śmieci z budowy – ostatnim ogniwem przy skutecznej obsłudze budów na terenie całego kraju są kontenery na odpady. Aby z nich skorzystać nie trzeba już wertować tysięcy stron Internetowych w poszukiwaniu firmy, która zawiezie je do punktu utylizacji. W wybranych miejscach naszego kraju, można do tego użyć aplikacji Smieci.eu. Poprzez jej zastosowanie problem śmieci na budowie zniknie tak samo szybko jak się pojawił.

 

Aplikacja Śmieci.eu na Androida i IOS

Aplikacja Śmieci.eu na Androida i IOS

 

Pobierz aplikację Smieci.eu :

  1. Link do pobrania aplikacji na systemy Android: tutaj
  2. Link do pobrania aplikacji na systemy IOS: tutaj

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Sanok

5 godz temu