Aplikacja MPK Pure Home to nowy produkt na rynku rozwiązań łączących gospodarkę komunalną z informatyką. Oprogramowanie podobnie jak „Moje Odpady” działa jednocześnie na platformę Android i IOS.

Software, który przygotowali doświadczeni programiści umożliwia wgląd w aktualny terminarz odbioru odpadów oraz posiada szereg cech które podkreślają jego przydatność. Oprócz ciekawej pod względem wizualnym szaty graficznej i płynności w działaniu wyróżniają go również następujące funkcjonalności:

Aplikacja harmonogramu wywozu śmieci na Androida i IOS

  • Przypomnienia – każdemu z nas przynajmniej raz w życiu zdarzyło się zapomnieć o czymś ważnym. W natłoku obowiązków nie jest to wcale niczym nadzwyczajnym. Ogrom spraw dnia codziennego sprawia, że nie raz nie pamiętamy o sprawach, które są tak prozaiczne jak konieczność udostępnienia pojemnika. Aplikacja MPK Pure Home przypomni w odpowiednim momencie, że zbliża się termin przyjazdu śmieciarki i podpowie jak frakcja odpadów będzie przez nią odbierana.
  • Opisy frakcji odpadów – od lipca 2013 nowelizacji uległy przepisy dotyczące odbioru nieczystości. Władztwo nad odpadami przejęły Samorządy, a upowszechnieniu uległa selektywna zbiórka śmieci. Kwestie związane z przeznaczeniem poszczególnych pojemników są nadal jednak przedmiotem dyskusji. Aplikacja MPK Pure Home rozwiązuje niejako ten problem prezentując ich opisy i wytyczne dotyczące zbiórki.
  • Słownik odpadowy – integralnym elementem aplikacji udostępnianej przez MPK Pure Home jest słownik odpadowy. Uzupełnia on opisy frakcji odpadów o konkretne przykłady. Aby dowiedzieć się gdzie wrzucić dany przedmiot, wystarczy uaktywnić przycisk lupy i wpisać jego nazwę. Program natychmiast podpowie, gdzie go wyrzucić. W bazie prezentowanego oprogramowania jest ponad 3000 najużyteczniejszych haseł.
  • Zamawianie kontenerów na odpady i gruzaplikacja MPK Pure Home wprowadza innowacyjną możliwość zamawiania usług wywozowych za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Zamówienie złożone w ten sposób trafi bezpośrednio do osoby za nie odpowiedzialnej, która nawiąże z Państwem bezpośredni kontakt.
  • Ciekawostki ekologiczne – każdy z nas lubi zabłyszczeć w towarzystwie, a ekologia daje ku temu szereg możliwości. Aplikacja na systemy Android oraz IOS pomoże Państwu tego dokonać. Produkt zawiera kilkadziesiąt ciekawostek ekologicznych, które aktywują się poprzez potrząśniecie urządzeniem. Stanowią one „wisienkę na torcie” całego projektu.

 

Harmonogram odbioru odpadów MPK Pure Home

Harmonogram odbioru odpadów MPK Pure Home

 

Aktualnie w aplikacji dostępne są harmonogramy odbioru odpadów dla Gmin: Brańszczyk, Czerwin, Dąbrówka, Jadów, Korytnica, Krasnosielc, Łochów, Łyse, Młynarze, Obryte, Olszewo – Borki, Różan, Obryte, Stary Lubotyń, Troszyn, Wąsewo oraz Mińska Mazowieckiego, Radzymina i Wyszkowa.

Linki do pobrania aplikacji:

Zobacz też:

Koszt wynajmu toalet
Częstotliwość serwisowania toalet
Co można wrzucać do kontenerów na gruz ?
Miejsce posadowienia toalet
Gdzie zamówić toaletę ?
Kod odpadu

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Płońsk

2 godz temu