Klienci, którzy chcą zamówić toaletę online bardzo często mają cały szereg dylematów. Tymczasem według nas jest to najszybszy i najprostszy sposób na wyposażenie danego miejsca w przenośną kabinę WC. Dzięki usłudze, którą uruchomiliśmy dla Państwa w lipcu 2019 roku macie Państwo okazję do załatwienia wszelkich formalności bez opuszczania domu lub biura.

Taki sposób ma niewątpliwe przewagi nad tradycyjną wizytą w firmie komunalnej. Dzięki wykorzystaniu sieci macie Państwo okazję do:

Dobre strony wynajęcia toalety online

  • Zamówienia toalety nawet do mniejszej miejscowości – system wynajmu toalet online posiada niemal stuprocentowe pokrycie całego kraju. Taki stan rzeczy sprawia, że można wydzierżawić toaletę nawet do mniejszych miejscowości oraz na wieś. Jest to szczególnie istotne dla przedstawicieli firm budowlanych, którzy realizuje swoje zadania tam, gdzie akurat wygrali przetarg. W naszej firmie nie spotkacie się Państwo z odmową podstawienia kabiny, a kwestia jej dostarczenia zajmie nie więcej niż 72 godziny.
  • Otrzymania korzystnych stawek – bardzo często wiele firm sanitarnych pobiera zryczałtowane opłaty za transport kabiny do wybranego punktu jej dostarczenia. U nas opłaty są zryczałtowane i nie zależą od dystansu, który musi przebyć samochód asenizacyjny. Tego typu sytuacja daje Państwu okazję do poczynienia sporych oszczędności. Często więc zaangażowanie w cały proces wynajmu pośrednika bywa sporym odciążeniem Państwa finansów.
  • Szybkiej reakcji na reklamacje – przy odpowiedzi na pytanie dlaczego warto wynająć kabinę online, należy wziąć pod uwagę koordynatorów całego procesu. W przypadku naszej firmy są to osoby odpowiedzialne, które chętnie odpowiedzą na postawione im pytania, a w razie problemów szybko im zaradzą. Nasze biuro obsługi klienta czynne jest przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość mailową opowiemy przed upływem 1 doby.
  • Przejrzystych rozliczeń – za wynajem toalety online ponosicie Państwo opłatę „z góry”. Ma to oczywiście swoje plusy oraz minusy. Gdyby wziąć tylko dobre strony to na pierwszy plan wysuwa się gwarancje niezmiennej ceny. Jeśli więc będziecie Państwo chcieli uchronić swój budżet przed przykrymi niespodziankami to zapraszamy do kooperacji.
Dlaczego warto wynająć kabinę online ?

Dlaczego warto wynająć kabinę online ?

 

Zobacz też:

Czy warto kupić swoją własną kabinę WC ?
Pojemności koszy na śmieci
Czego nie wyrzucać do pojemnika na śmieci zmieszane ?
Wynajem ogrodzeń online
Organizacja punktu gospodarowania odpadami
Jakie są korzyści z wynajmu toalet online ?

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Sanok

6 godz temu