Wynajęto toaletę z umywalką
do miejscowości Gdynia
7 min. temu

Długoterminowy wynajem toalet

dlugoterminowy wynajem toalet 400x300 - Długoterminowy wynajem toalet
2019-10-11 Smieci

Rozpoczynając daną inwestycję, czy nawet remont, nigdy nie wiemy do końca kiedy będzie jej koniec. Nawet najlepiej rozplanowane prace mogą bowiem lec w gruzach w obliczu czynników obiektywnych. Taka sytuacja bardzo często rodzi stres.

Aby ograniczyć wytwarzanie przez nasze organizmy kortyzolu, warto zdać się na sprawdzone rozwiązania.

Konieczność utrzymania odpowiedniego zaplecza sanitarnego to jak wiadomo jeden z podstawowych obowiązków każdego Inwestora. Jego nieodzowną częścią są oczywiście kabiny WC. Nasza firma oferujemy długoterminowy wynajem toalet bez obaw, że zabierzemy je przed końcem trwania danej budowy. Dzierżawa mobilnych ubikacji za pośrednictwem Internetu to przede wszystkim:

Długoterminowy wynajem toalet – komfort i wygoda

  • Możliwość przedłużenia czasu jej trwaniadługoterminowy wynajem toalet zakłada, że może ona stać na budowie nawet przez kilka lat. Nie oznacza to jednak, że od razy trzeba zapłacić za cały okres. Każdy z Państwa może wybrać dowolne widełki czasowe, a następnie w razie konieczności je przedłużyć. Taki stan rzeczy sprawia, że koszty usług komunalnych rozłożą się równomiernie i nie nadwyrężą Państwa budżetu.
  • Wygodne płatności Internetowedługoterminowy wynajem toalet jest możliwy do opłacenia za pomocą bankowości elektronicznej. Nie trzeba więc tracić swojego czasu na mozolne dojazdy do Wykonawcy danych prac i przekazywać środków gotówką. Każdy z naszych klientów może otrzymać fakturę VAT lub paragon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedażową.
  • Dodatkowe ubezpieczenie kabinydzierżawa toalet online jest usługą, która jest w pełni bezpieczna. Nasze urządzenia można dodatkowo ubezpieczyć od ryzyka kradzieży lub spalenia. Tego typu sposobność jest nieoceniona w przypadku konieczności posadowienia kabiny w miejscu narażonym na akty wandalizmu lub inne niespodziewane sytuacje. Opcja ochrony jest możliwa do wybrania przy wypełnianiu formularza zamówień.
  • Dopasowanie przyjazdów ekipy serwisowej do potrzeb Inwestora – front prac budowlanych uzależniony jest od pory roku. W okresie letnim na budach przebywa więcej osób, a zimą mniej. Długoterminowy wynajem toalet pozwala na zwiększenie serwisowań w okresach ciepłych, a ograniczenie ich zimą. Zachęcamy do skorzystania z systemu do zamawiania kabin WC.
Wynajem toalet online
Wynajem toalet online

 

Zobacz też:

Czego nie wyrzucać do żółtych pojemników na odpady ?
Gdzie wyrzucać odpady kuchenne ?
Gdzie wyrzucać zabawki ?
Gdzie wyrzucać odpady ?
Kalkulator kosztów ogrodzenia budowy
Czego nie wyrzucać do pojemników na odpady ?

Zamawiaj nasze usługi i opłacaj on-line przy pomocy aplikacji mobilnej
Pobierz aplikację