Dobre usługi sprzątające – na co zwrócić uwagę?

Dobre usługi sprzątające – na co zwrócić uwagę?

Na czym polegają usługi sprzątające?

Usługi sprzątające, podobnie jak każde inne usługi mogą prezentować różny poziom. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w dużej mierze zależą one od czynnika ludzkiego.

Duży wpływ na ich poziom ma także podejście właścicieli danego biznesu. Dla jednych sprzątanie to jeszcze jedna usługa w ich bogatej ofercie, a dla innych jedyne źródło przychodów. Oczywiście stwierdzenie to nie przekreśla, że firmy oferujące dużą ilość usług, sprzątanie traktują „po macoszemu”. Najlepszym potwierdzeniem należytego wykonania usługi sprzątania są w końcu zadowoleni klienci. Wpływ na taki stan rzeczy jest wypadkową takich aspektów jak:

Co powinno charakteryzować usługi sprzątania?

  • Konkurencyjne cenyusługi sprzątające są sprzedawane po bardzo różnych cenach. Stawki zależą przede wszystkim od zakresu usług, ale czasami są zupełnie oderwane od rzeczywistości. Drugi z omawianych przypadków wynika nie tyle z chciwości, co z najczęściej z przeszacowania. Bardzo ciężko jest wycenić zakres „prac na odległość” lub dysponując niepełnymi danymi. Jeśli zatem nie za bardzo wiadomo z czego wynikają podane koszty to warto jeszcze raz przeprowadzić rozmowę z danym usługodawcą. W tym zakresie bardzo pomocni będą nasi konsultanci. Zapewniamy konkurencyjne stawki oferowanego serwisu.
  • Używany sprzęt – dawno minęły czasy, kiedy usługi sprzątania były na tyle niszowe, że można je było zrealizować w sposób chałupniczy. Na braku odpowiedniego sprzętu cierpi przede wszystkim jakość usług. Niedomyte okna, brudne futryny i pomazane stoły to tylko niektóre z niedociągnięć jakie pojawiają się, gdy brygada sprzątająca jest niedoposażona. eMarket Smieci.eu współpracuje jedynie ze sprawdzonymi podmiotami z branży. Nasze usługi sprzątania reprezentują tym samym wysoki poziom, który można porównać z ofertą na wywóz gruzu Łódź.
  • Terminowość – na naszym blogu staramy się rozłożyć usługi sprzątania na czynniki pierwsze. Siłą rzeczy bardzo często piszemy o tym, jak ważna jest przy niech terminowość. Spóźniona i nieprzygotowana ekipa sprzątająca to bowiem jedna z największych zmór właścicieli nieruchomości. W konsekwencji tych słów radzimy, aby przed podjęciem długoterminowej kooperacji zastrzec w umowie konsekwencje grożące nieprzybyciem sprzątaczy w ustalonym terminie. Pozwoli to zdyscyplinować firmę sprzątającą.

 

Usługi sprzątające

Usługi sprzątające

 

Zobacz też:

Profesjonalne sprzątanie
Wywóz odpadów,śmieci – rodzaje,koszty
Wywóz odpadów wielkogabarytowych.
Gdzie wyrzucać zapalniczki?
Wywóz gruzu Warszawa
Wynajem toalet przenośnych Poznań

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Lublin

30 min. temu