Formularz do zamawiania toalet może przybierać różną formę. W przypadku naszego portalu jest on jednak w pełni zautomatyzowany. To właśnie za jego pośrednictwem, możecie Państwo zamówić kabinę do dowolnego miejsca w kraju.

Nasz skrypt, został przygotowany w taki sposób, aby zapewnić Państwu komfort i wygodę. Narzędzie, które udostępniliśmy naszym klientom działa w środowisku Internetowym, a dostęp do niego można uzyskać za pośrednictwem smartfonu lub komputera. Do jego głównych cech zaliczyć możemy:

Zamów toaletę poprzez nasz formularz online

  • Możliwość określenia ilości kabinformularz do zamawiania toalet daje sposobność do określenia zapotrzebowania na pożądaną ilość toalet, które mają zostać dostarczone na plac budowy lub imprezę plenerową. Proces ten odbywa się poprzez wpisanie w odpowiednie pole pożądanych wartości i zaakceptowanie końcowych kosztów zlecenia.
  • Wybranie odpowiednich częstotliwości serwisowaniaformularz do zamawiania toalet odpowiada na potrzeby dotyczące wybrania odpowiednich częstotliwości przyjazdu ekipy serwisowej. Wybieranie fekaliów oraz czynności serwisowe mogą być wykonywane 1 raz w miesiącu, co dwa tygodnie lub co tydzień. Taki stan rzeczy pozwala na uniknięcie przepełnień i utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarnego dzierżawionej kabiny.
  • Zamówienie dodatkowego wyposażenia – kabiny WC, które zostaną dostarczone pod wybrany adres mogą posiadać dodatkowe wyposażenie. Zaliczamy do niego umywalkę, której wybór sprawi, że korzystanie z kabiny będzie jeszcze bardziej komfortowe.
  • Przekazanie swoich uwag biuru obsługi klienta – strona WWW na której można zamówić toaletę posiada formę otwartą. W związku z powyższym możecie Państwo nie tylko wybierać z dostępnych opcji, ale także wpisać w odpowiednie miejsce swoje uwagi. Najczęściej dotyczą one miejsca posadowienia kabiny i wskazówek dotyczących jej obsługi. Wszelkie wytyczne przekażemy do odpowiednich osób, tak aby usługa wykonana została poprawnie.
  • Płatności onlineformularz do zamawiania toalet jest połączony z modułami odpowiedzialnymi za płatności online. Za zamówioną kabinę można więc zapłacić z wyprzedzeniem i konsekwencji powyższego otrzymać stosowną FV. Skorzystanie z bankowości elektronicznej jest w pełni bezpieczne i intuicyjne.
Zamawianie kabin WC online

Zamawianie kabin WC online

 

W przypadku problemów z formularzem zamawiania toalet prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.  Formularz można znaleźć w tym miejscu.

Zobacz też:

Zmniejszenie ilości odpadów
Sprzątanie przy pojemnikach
Jak ograniczyć częstotliwość wywozu ?
Gdzie wyrzucać ozdoby świąteczne ?
Czego nie wyrzucać do pojemników na szkło ?
Toaleta na działkę

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Zamość

3 godz temu