Firmy budowlane z całego kraju głowią się nad tym jaka będzie zima 2020. Nie ma w tym nic dziwnego skoro to właśnie od pogody zależy ich front robót. W okolicach Black Friday, który miał miejsce 30.11.2019  meteorolodzy snują swoje przypuszczenia co do całego sezonu. Zazwyczaj jednak są one mylne, gdyż pogoda jest zupełnie nieprzewidywalna.

Przepowiadany ostatnio atak zimy nie nastąpił z taką siłą jak zakładały prognozy. W związku z powyższym pomóc może Państwu jedynie własny instynkt i odrobina zdrowego rozsądku. My tym czasem zapraszamy do zamawiania usług związanych z zamawianiem toalet online. Niezależnie od warunków panujących za naszymi oknami zapewniamy, że:

Jaka będzie zima 2020 ?

  • Toalety dotrą do wskazanego punktu – wynajem toalet przez Internet jest usługą, którą wprowadza do swojej oferty coraz więcej przewoźników. My pośredniczymy w tym procesie załatwiając w ich imieniu wszelkie kwestie administracyjne, związane z tym zagadnieniem. Korzystamy zatem z doświadczeń profesjonalistów, którym nie straszne są warunku pogodowe. Pojazdy, który dostarczają kabiny WC są do Państwa usług przez cały rok.
  • Udzielimy bonifikaty dla wynajmu długoterminowego – dla wielu Inwestorów zima to jedyny okres w roku, kiedy mogą przeprowadzić niezbędne prace remontowe. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim specyfika ich biznesu. Dobrym przykładem jest tutaj na pewno branża hotelarska. Jeśli remont ma potrwać dłużej niż 4 miesiące i niezbędna będzie Państwu kabina WC to wynajmiemy ją Państwu z korzystnym rabatem.
  • Przypomnimy o końcu dzierżawy – grudzień oraz styczeń to miesiące, w których bardziej skupiamy na naszym życiu rodzinnym. Blask choinki oraz spotkania z najbliższymi to czynniki, które powodują, że trudniej zaangażować się w wykonywaną pracę. Aspekty związane z dzierżawą toalet przenośnych można więc zautomatyzować. Nasz system przypomni Państwu o zbliżającym się końcu wynajmu, a wszelkie tematy związane z płatności będzie można załatwić w sposób zdalny.
Nikt chyba nie wie, jaka będzie zima 2020

Nikt chyba nie wie, jaka będzie zima 2020

 

Niezależnie od tego jaka będzie zima 2020 nasza firma pozostaje do Państwa dyspozycji w zakresie wynajmu toalet przenośnych na terenie całego kraju.

Zobacz też:

Jak obniżyć koszty wywozu śmieci ?
Czego nie wolno wyrzucać do pojemników ?
Obsługa placów budowy zimą
Zmniejszenie ilości odpadów
Sprzątanie przy pojemnikach
Jak ograniczyć częstotliwość wywozu ?

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Osieck

2 godz temu