Wiosna i wyższe niż to było do tej pory temperatury zwiastują nam nieuchronnie początek sezonu działkowego. Znów wielu z Państwa będzie się zastanawiać nad tym, jaka toaleta na działkę ROD zda egzamin podczas prac ogrodniczych, budowlanych i w trakcie grilla ze znajomymi.

Nie wszystkie ogródki posiadają bowiem własne szambo czy przyłącze do sieci kanalizacyjnej. Ale problem zapewnienia WC na działce to nie tylko temat dla pojedynczych rodzin. Stykają się z nim również prezesi ROD – ów, którzy chcą zapewnić swoim działkowcom ład i porządek. Naszym zdaniem, wszędzie tam gdzie niemożliwe jest skorzystanie ze standardowych ubikacji, dobrym wyjściem jest zamówienie toalety przenośnej. Zda ona swój egzamin podczas takich sytuacji jak:

Jaka toaleta na działkę ROD będzie najlepsza ? Toaleta działkowa

  • Zapewnienie komfortu indywidualnym odbiorcom – jeśli lubimy spędzać czas na naszej działce, a jedynym problem, który nas od tego odstrasza jest brak WC to dobrym pomysłem wydaje się dzierżawa toalety przenośnej. Zakładając, że sezon działkowy trwa od marca do końca października korzyści takiego rozwiązania będą przewyższać koszty, które przyjdzie Państwu ponieść. Warunkiem do podstawienia kabiny na działkę jest możliwość wjazdu samochodu w daną alejkę. Jest to niezwykle istotne tak podczas podstawienia kabiny jak i w czasie czynności serwisowych.
  • Zabezpieczanie imprez na świeżym powietrzu – wiele zarządów Rodzinny Ogrodów Działkowych organizuje rozliczne imprezy takie jak choćby dożynki, czy też dzień dziecka. Siłą rzeczą w punktach wspólnych tego typu obiektów gromadzą się ludzie, którzy musza gdzieś załatwić swoje potrzeby. W tym przypadku dylemat, jaka toaleta na działkę ROD sprosta tego typu wyzwaniom jest w zasadzie prosty do rozwikłania. Przenośne kabiny WC są tutaj najlepszym rozwiązaniem, gdyż zostały stworzone właśnie w tego typu celach.
  • Prace budowalne – gross osób rozważy w tym roku powiększenie altany, czy też przeprowadzi inne prace budowlane. Dla nich również odpowiedź na pytanie, jaka toaleta na działkę ROD będzie najlepsza dla ekipy budowlanej zdaje się być oczywista. Toalety przenośne, które u nas wynajmiecie online sprawią, że prace przebiegną bez zbędnych przeszkód.

 

Jaka toaleta na działkę ROD ?

Jaka toaleta na działkę ROD ? Toaleta przenośna na działkę

Dlaczego toaleta przenośna na działkę zyskuje popularność?

Toaleta przenośna na działkę zyskuje z każdym rokiem coraz większą popularność. Nie ma się co dziwić, skoro coraz częściej myślimy o naszym własnym komforcie. „Pójście za potrzebą” w tzw. ustronne miejsce jest nie tylko niewygodne, ale i nie ekologiczne. „Kibelek na działce” przydaje się w bardzo wielu okolicznościach. Korzystanie z niego jest niezbędne podczas zwykłych prac w ogrodzie, imprez i spotkań ze znajomymi. Ubikacja na działce może być dodatkowo wyposażona w umywalkę oraz pisuar. Częstotliwość jej serwisowania musi dobrana do potrzeb Wynajmującego i można ją określić następująco:

Jak może być częstotliwość wybierania ścieków w toalecie na działkę ROD?

  • Wywóz nieczystości ciekłych co miesiąc – dla osób pracujących toaleta przenośna na działkę przydaje się zazwyczaj w weekendy i dni wolne od pracy. To właśnie wtedy na działkach ROD jest najwięcej odwiedzających. Grille, zimne piwo i spotkania ze znajomymi sprawiają, że „kibelek na działce” jest gwarantem udanej zabawy. Z uwagi na fakt, że nasze toalety przenośne posiadają duży zbiornik pozycji siedzącej to przy rzadszym odwiedzaniu działki, wystarczające będzie przeprowadzanie co miesięcznych serwisów.
  • Wywóz nieczystości co 2 tygodnieubikacja na działce jest ważna dla naszych klientów, którzy z działki korzystają częściej. Konieczność jej wizytowania może być podyktowana nie tylko względami estetycznymi, ale także obowiązkiem podlania warzyw oraz owoców. Wszędzie tam, gdzie pojawia się człowiek, ma on też swoje potrzeby fizjologiczne. Jeśli więc z toalety na działce ROD będziemy korzystać intensywniej to warto rozważyć serwis co 2 tygodnie.
  • Wywóz nieczystości co 1 tydzień – duża część z nas widzi w przebywaniu na działce nie tylko powinność, ale i mnóstwo przyjemności. Z codziennego bycia na świeżym powietrzu wśród roślin i krzewów czerpią zazwyczaj osoby w średnim oraz starszym wieku. Przebywanie przez większą część dnia na działce ROD powoduje, że częściej trzeba wywozić z niej nieczystości. Serwisowanie kabiny WC co tydzień polecamy także zarządom ROD – ów, które czasami zapewniają toaletę swoim działkowcom i dostęp do niej ma każdy z nich. Nasza firma przy dłuższej współpracy zapewnia rabaty.

 

Toaleta przenośna na działkę

Toaleta przenośna na działkę

 

Ubikacje na działkę potrzebne są co najmniej w 2 przypadkach. Pierwszy z nich to budowa nowego domu lub innego obiektu budowlanego. Wówczas problem braku węzła sanitarnego rozwiązują toalety mobilne.

Tego typu urządzenia wyposażone są w zbiornik na nieczystości płynne, który jest wybierany przez samochody asenizacyjne.

Pozwala to na bezpieczne i ekologiczne pozbywanie się ścieków, które następnie trafiają do oczyszczalni ścieków.

Ubikacje na działkę są w tym przypadku koniecznością i wymogiem, który wynika bezpośrednio z przepisów prawnych.

Warto jednak casus toalet przenośnych rozważyć także pod kątem rekreacji. Kabiny WC na działkę są chętnie wynajmowane przez działkowców oraz zarządy poszczególnych ROD – ów. Jeśli więc na działkach organizowany jest festyn z okazji Dnia Dziecka lub np. dożynki to kabiny WC mogą rozładować tłok, który pojawi się przy normalnych toaletach.

Część osób nie posiada na swojej działce możliwości załatwiania potrzeb fizjologicznych. Przy tej okazji wynajmują one na tzw. sezon ubikację, która jest serwisowana z określoną wcześniej częstotliwością.

Jeśli należycie Państwo do którejś z wymienionych grup to zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia toalety na działkę. Chętnie pomożemy i doradzimy, który model będzie najodpowiedniejszy.

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Przysucha

30 min. temu