Nie wiesz, jak pozbyć się śmieci z budowy, a wiesz, że można je składować w kontenerze 7m3, a następnie wywieźć? Taki kontener zapewni Ci zarówno wygodę, jak i porządek na działce. Sprawdź koniecznie na czym polega ta usługa.

Kontener 7m3 – kiedy warto go zamówić?

O konieczności poszukania, a następnie rezerwacji odpowiednio dużego i wygodnego kontenera dowiesz się wówczas, gdy rozpoczniesz budowę nowego domu, przeprowadzisz remont, bądź zajmiesz się tymczasową renowacją budynku. Odpowiednio duży kontener 7m3 zapewni Ci bezpieczne miejsce dla składowania takich odpadów budowlanych, jak typowy gruz oraz tynk, cegłę, pustaki, czy skuwane podłogi. Te wszystkie śmieci to najpopularniejszy gruz budowlany, z którym często inwestorzy nie wiedzą, co zrobić.

Zlecając usługę ich wywozu nie wiadomo komu, nigdy nie masz pewności, gdzie takie śmieci trafiają, a w razie kontroli nie masz też potwierdzenia składowania nieczystości. To dlatego wywóz gruzu Poznań rozpocznij od rezerwacji kontenera na śmieci 7m3. Miej pewność, że także w kwestii składowania nieczystości działasz zgodnie z prawem.

Kontener na gruz 7m3 – co warto wiedzieć, zanim zamówisz usługę wywozu

Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z faktu, jak trudnym rodzajem nieczystości są śmieci budowlane. Kruchy i sypki gruz pyli, kurzy się i powoduje ogromny bałagan na działce. Jeśli w porę nie zajmiemy się uprzątnięciem takiego bałaganu to jest spora szansa na to, że szybko zablokujemy sobie dostęp do działki i swobodny wjazd innych, materiałów budowlanych.

Tymczasem kontener 7m3 ma wymiary, które pozwalają na składowanie całkiem sporej ilości odpadów. Do jednego kontenera 7m3 wsypiesz gruz będący pozostałością wszystkich prac murarskich lub któregoś z kolejnych etapów prac budowlanych.

Po wypełnieniu kontenera na gruz wystarczy telefonicznie poinformować firmę o tym fakcie, a ta przyjedzie i odbierze śmieci w wyznaczonym terminie. W razie konieczności możesz od razu zamówić kolejny kontener.

Już wiesz, do czego służy i jak się sprawdza kontener 7m3? Sprawdź koniecznie, dlaczego warto umieścić go na swoim placu budowy.

 

Kontener 7m3 do śmieci i gruzu

Kontener 7m3 do śmieci i gruzu

 

Zobacz też:

Kontener na gruz 3m3 – cena,wymiary
Wybór pojemników na odpady
Odpady szkła i szklano podobne
W co wyposażyć punkt gromadzenia odpadów?
Toalety przenośne Lublin
Toalety przenośne Łódź

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zleć odbiór odpadów,
pod dowolny adres w kraju
Zamów odbiór odpadów

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiony kontener na odpady
Zamówiono Kontener do miejscowości Toruń

2 godz temu