Kiedy uruchamialiśmy nasz portal, mogliśmy jedynie domyślać się, kto zamawia usługi komunalne online. Dziś po kilku miesiącach od premiery, możemy wyciągnąć pierwsze wnioski i podziękować naszym klientom za korzystanie z oferowanego serwisu.

Na przykładzie wynajmu kabin WC omówimy z kim mieliśmy już  okazję współpracować. Dziękujemy, że wsparliście Państwo nasz pomysł wieloma pozytywnymi komentarzami i że wciąż możemy liczyć na napływ nowych zleceń. Z portalu Smieci.eu korzystają przede wszystkim:

Już wiemy, kto zamawia usługi komunalne online !!!

  • Osoby nowoczesne – Internet stanowi ważny element naszego życia. Budzimy się i zasypiamy ze smartfonem, a wiele sfer naszego życia przeniosło się do sfery online. Nic więc dziwnego w fakcie, ze twór ten pomaga także w wynajmie kabin WC. Osoby, które nie lubią udawać się do biur firm komunalnych, robią to w tej chwili za pośrednictwem sieci. Nasza formularz zamówień umożliwia przecież dokładanie to samo, co wypełnienie go w wersji standardowej.
  • Firmy budowlane – dzisiejszy biznes nie ogranicza się jedynie do lokalnych rynków. Wiele przedsiębiorstw, zwłaszcza budowlanych w poszukiwaniu zleceń przemierza cały kraj. Wszędzie tam gdzie rozpoczyna się budowa potrzebne są dwa elementy. Plac trzeba najpierw ogrodzić, a później zapewnić zaplecze socjalne swoim pracownikom. W tym drugim elemencie wsparciem służy nasz projekt. Każdy z Państwa może wydzierżawić u nas kabinę, bez względu na miejscowość, czy termin, w którym ma zostać podstawiona.
  • Organizatorzy imprez – każde wydarzenie kulturalne czy rozrywkowe ma to do siebie, że jego organizacja wiąże się z masą przygotowań. Trzeba bowiem zapewnić przyjazd artystów lub inne atrakcje, a niekiedy jeszcze pomyśleć jak nie przekroczyć zakładanego budżetu. Taką okazję daje Państwu nasza inicjatywa. Chcąc zamówić toaletę nie trzeba troszczyć się o to ile będzie kosztować. U nas za wszystko zapłacicie Państwo „z góry” i uniknięcie ewentualnych niedomówień.
Kto zamawia usługi komunalne online ?

Kto zamawia usługi komunalne online ?

 

Portal Smieci.eu dziękuję Państwu za pozytywne oceny, które otrzymał od nabywców usług komunalnych z całej Polski. Za ewentualne niedociągnięcia przepraszamy i zapraszamy do kooperacji. Już wkrótce rozszerzymy krąg naszych możliwości  o wynajem zbiorników na gruz.

Zobacz też:

Koszty wywozu odpadów
Dzierżawa kabin online na jesień 2019 r.
Serwisowanie toalet przenośnych
Platforma odpadowa – zaproszenie do współpracy
Zlecenia na wywóz gruzu
Jakie to odpady komunalne ?

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Jędrychów

19 min. temu