Wynajęto toaletę z umywalką
do miejscowości Poznań
4 godz. temu

Platforma odpadowa – zaproszenie do współpracy

platforma odpadowa miniatura - Platforma odpadowa - zaproszenie do współpracy
2019-09-03 Smieci

Platforma odpadowa Smieci.eu zaprasza Państwa do podjęcia kooperacji w tworzeniu największego w Polsce projektu łączącego zalety współczesnych technologii oraz nowoczesnego podejścia do gospodarki odpadami. Do współpracy zapraszamy firmy posiadające stosowne zezwolenia oraz wyrażające wolę sprzedaży swoich usług online. Tylko u nas możecie Państwo liczyć na korzystne  warunki współdziałania oraz szybkie płatności za zrealizowane wywozy.

W chwili obecnej szukamy partnerów, którzy chcieliby wywozić takie nieczystości jak gruz i odpady poremontowe we wszystkich województwach naszego kraju. Do największych zalet współpracy z naszą platformą zaliczyć możemy:

Przystąpienie do platformy odpadowej to dodatkowe zlecenia na wywóz odpadów

  • Nowoczesny system informatyczny – na potrzeby platformy odpadowej stworzony został specjalny system informatyczny, w którym każda z firm komunalnych posiada swoje subkonto. W panelu można określić takie parametry jak: wielkość kontenerów oraz ich cenę, a także aktualną dostępność usług przeznaczonych do sprzedaży w Internecie. Do wykonawców robót trafią tylko zlecenia, które są dopasowane do ich parametrów geograficznych. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że otrzymywać będziecie Państwo jedynie zlecenia właściwe dla wcześniej określonych kodów pocztowych.
  • Przejrzyste warunki rozliczeń – platforma odpadowa umożliwia rozliczenia przed lub po wykonanej usłudze. W standardzie z naszymi kooperantami rozliczamy się raz w miesiącu, jeśli jednak zajdzie taka potrzeba możemy uiszczać opłaty z tzw. “wyprzedzeniem”. Do oferowanych przez Państwa cen nasz system dolicza prowizję, a Państwu nie ponosicie żadnych kosztów związanych z udziałem w projekcie. Nasz system sprzedażowy to dodatkowy kanał zbytu dla Wykonawców transportujących i utylizujących nieczystości z grupy 17.
  • Darmową promocjęplatforma odpadowa Smieci.eu posiada dużą widocznych w wynikach wyszukiwania największej na świecie wyszukiwarki stron WWW. W związku z powyższym każdy z Państwa otrzymuje spore szanse na zwiększenie swoich wskaźników sprzedażowych bez jakichkolwiek nakładów. Smieci.eu to doskonała szansa dla przedsiębiorstw o ugruntowanym stażu jak i podmiotów, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z wywozem odpadów.

Aby przystąpić do naszej platformy odpadowej wystarczy napisać maila na adres: biuro@smieci.eu. W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie Państwo login i hasło do systemu oraz draft umowy o współpracy. Zapraszamy do współtworzenia wraz z nami nowoczesnych rozwiązań wywozowych.

Platforma odpadowa zaprasza do podjęcia współpracy
Platforma odpadowa zaprasza do podjęcia współpracy

 

Zobacz też:

Gdzie wyrzucać odpady ?
Kalkulator kosztów ogrodzenia budowy
Czego nie wyrzucać do pojemników na odpady ?
Wybór pojemników na odpady
Odpady szkła i szklano podobne
W co wyposażyć punkt gromadzenia odpadów ?

Zamawiaj kabiny i opłacaj on-line za pomocą aplikacji mobilnej
Pobierz aplikację