Kiedy tworzyliśmy portal Śmieci.eu wiele osób pukało się w przysłowiowe czoło. Mało kto bowiem wierzył, że gospodarkę komunalną da się przenieść do Internetu. Wpływ na taki stan rzeczy miało wiele czynników.

Po pierwsze zagadnienia związane z wynajmem toalet czy też zamawianiem kontenerów wymagają wielu ustaleń, a po drugie większość firm wywozowych działa w dużym rozproszeniu. Pomimo obiektywnych przeszkód podjęliśmy jednak trud przełamania tych bolączek i dziś nasza platforma to jedno z większych tego typu narzędzi w kraju. Mechanizm zamawiania poszczególnych usług sprowadza się w całości do wypełnienia stosownych formularzy lub użycia aplikacji mobilnej. W całej Polsce z naszych usług skorzystały już setki osób, a trend ten wykazuje tendencje wzrostowe. Naszym odbiorcom spodobało się to co mamy im do zaoferowania. We współpracy z nami mogą oni liczyć na:

Portal Śmieci.eu zdaje egzamin ze swojej przydatności

  • Sprowadzenie formalności do minimum – jednym ze słów, które mogą określić Śmieci.eu jest na pewno słowo „fajny”. Jesteśmy fajni dlatego, że kwestie papierkowe sprowadzamy do niezbędnego minimum. W czasie kiedy każdy z Państwa ma do załatwienia wiele rozmaitych spraw u nas uzyska to czego potrzebuje w tzw. „oka mgnieniu”. Jeśli więc absorbuje Państwa budowa domu lub prowadzenie inwestycji to warto kwestie komunalne powierzyć profesjonalistów. Wywiezienie gruzu czy zamówienie kabiny WC ograniczają się u nas do kilku kliknięć myszką.
  • Kody rabatowe – każdy remont czy działania zmierzające do postawienia nowego domu są mocno kapitałochłonne. Z reguły każdy z Państwa nadwyręża za ich sprawą swój budżet. W 99 % przypadków kwota przeznaczona na wybudowanie własnych „czterech katów” ulega znacznemu przekroczeniu. Z portalem Śmieci.eu można uniknąć przykrych niespodzianek. Dzieje się tak za sprawą znajomości kosztów związanych z zamówionymi usługami. Każdy z naszych klientów z góry wie ile będzie musiał zapłacić, a kwota ta może być jedynie mniejsza. Odbiorcy, którzy korzystają z naszego serwisu w sposób nieprzerwany mogą otrzymać specjalny kod, który obniża stawki firm z którymi kooperujemy.
  • Brak konieczności wchodzenia w interakcjęportal Śmieci.eu spełnia swoje zadanie w dobie pandemii. Dzięki nam nie musicie Państwo wychodzić z domu lub biura, aby zakupić usługi, których potrzebujecie. Fakt braku konieczności dojazdu do siedziby danego przedsiębiorcy i kontaktu z pieniędzmi pozytywnie wpływają na Wasz poziom bezpieczeństwa. Śmiało można powiedzieć, że nasz projekt wygrał walkę z Covid – 19, a wielu z Państwa uniknęło dzięki niemu ryzyka zakażenia.

 

Portal Śmieci.eu jest fajny

Portal Śmieci.eu jest fajny

 

Zobacz też:

Koszt wynajmu toalet
Częstotliwość serwisowania toalet
Co można wrzucać do kontenerów na gruz ?
Miejsce posadowienia toalet
Gdzie zamówić toaletę ?
Kod odpadu

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Sanok

53 min. temu