Wynajęto toaletę z umywalką
do miejscowości Łódź
9 godz. temu

Przedłużenie wynajmu toalety

przedluzenie wynajmu toalety 400x300 - Przedłużenie wynajmu toalety
2020-02-19 Smieci

Przedłużenie wynajmu toalety to czynność, którą każdy wykonuje z niechęcią. Taki stan rzeczy wynika przede wszystkim z nadmiaru obowiązków. Kiedy budowa trwa w najlepsze, a Państwo  jesteście myślami przy nowym domu, wyprawa do wybranej firmy komunalnej jest ostatnią rzeczą na którą mielibyście ochotę.

Na szczęście istnieją takie portale jak Smieci.eu. U nas załatwicie Państwo wszelkie formalności za pośrednictwem swojego komputera lub smartfonu. Dzierżawa kabin online wspierana jest tak przez specjalistyczne oprogramowanie jak i wysiłki naszych konsultantów. Do właściwości, które wyróżniają nasze usługi zaliczyć możemy:

Przedłużenie wynajmu toalety online

  • Przypomnienia o końcu okresu dzierżawnego za pośrednictwem wiadomości e – mailprzedłużenie wynajmu toalety nie musi od dziś absorbować pamięci. Nasz system na 7 dni przed planowanym dniem zabrania toalety wyśle do Państwa powiadomienie o konieczności odnowienia subskrypcji. Na podany w zamówieniu adres skrzynki elektronicznej wysłana zostanie wiadomość z linkiem umożliwiającym dokonanie szybkich płatności online.
  • Wiadomości SMS z informacją o dacie zakończenia usługi – nie każdy z Państwa w sposób ciągły monituje zawartość swojej skrzynki mailowej. Od początku bieżącego roku wprowadziliśmy dla naszych klientów kolejne ułatwianie, która daje sposobność do przedłużenia wynajmu toalety. W stosownym czasie przed zakończeniem usługi wyślemy do Państwa SMS – a zawierającego odnośnik do formularza zamówień.
  • Aplikacja Android i IOSaplikacja do wynajmu toalet online to nowość na rynku usług asenizacyjnych. Jako pierwszy w Polsce pośrednik wprowadziliśmy na rynek software, który pozwala na zamówienie toalety pod wskazany adres. Zasięg naszego działania obejmuje cały kraj. Oprogramowanie dostępne jest z poziomu Google Play oraz Apple Store. Wystarczy pobrać nasz produkt za darmo i mieć stałe baczenie na terminarz dzierżawy kabiny WC. Na tydzień przed końcem usługi użytkownicy mobilni otrzymają tzw. „PUSH”, który doskonale sprawdza się w roli wirtualnej „przypominajki”.
  • Telefon od pracownika biura obsługi klienta – jeśli żadna z powyższych metod nie okaże się skuteczna o konieczności przedłużenia wynajmu toalety poinformuje Państwa nasz pracownik. Jesteśmy do Państwa usług od poniedziałku do piątku, a na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.

 

Przedłużenie wynajmu toalety
Przedłużenie wynajmu toalety

 

Zobacz też:

Cena za odbiór odpadów
Poszukujemy partnerów na terenie całego kraju
Formularz do zamawiania toalet
Jak załatwić wywóz śmieci ?
Zarządzanie czasem
Wynajem toalety na budowę domu

Zamawiaj kabiny i opłacaj on-line za pomocą aplikacji mobilnej
Pobierz aplikację