Wynajęto toaletę z umywalką
do miejscowości Łódź
2 min. temu

Serwisowanie toalet przenośnych

serwisowanie toalet 400x300 - Serwisowanie toalet przenośnych
2019-09-02 Smieci

Serwisowanie toalet przenośnych to czynność, która jest niezbędna do utrzymania ich w należytym stanie sanitarnym. W zależności od potrzeb każdy z Państwa może wybrać jaka liczba serwisów sprosta Waszym wymaganiom. Osoby, które chcą wynająć kabinę WC mają do dyspozycji 3 możliwości.

Przyjazd ekipy czyszczącej  przenośne ubikacje może się odbywać: co tydzień, raz na 2 tygodnie lub co 28 dni. W zależności od wybranej częstotliwości ustalana jest cena za jej wynajem w danym okresie czasu. Rzadsze serwisowanie toalet jest tańsze, ale może negatywnie wpłynąć na komfort. Częstsze przyjazdy wiążą się ze zwiększonymi kosztami i nie zawsze są zasadne. Aby wybrać odpowiednią dla siebie opcję warto wiedzieć na czym polegają czynności związane z utrzymaniem kabin WC. Do ich głównych zadań należy:

Na czym polega serwisowanie toalet ?

  • Wypompowanie fekaliówtoalety przenośne używane są na wielu budowach oraz imprezach plenerowych w całym kraju. Ich zadaniem jest zaspokojenie naszych najpilniejszych potrzeb. Większość kabin WC posiada zbiorniki na nieczystości, których objętość wynosi około 200 litrów. Składają się na nią powstałe fekalia oraz specjalny płyn eliminujący odory. Z racji tego, że toalety nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej trzeba je co jakiś czas opróżniać. Służy do tego specjalny agregat. Po wykonaniu wszystkich zabiegów bak toalety jest zdatny do ponownego użycia.  
  • Wyczyszczenie kabinyserwisowanie toalet nie byłoby pełne, gdyby nie było wzbogacone o jej opłukanie z kurzu oraz innych zabrudzeń. Ekipa czyszcząca kabiny wykonuje tego typu czynności w standardzie a ich zwieńczeniem jest uzyskanie wysokich standardów sanitarnych. O czystość należy dbać zwłaszcza wtedy, kiedy z toalet przenośnych korzystają dzieci.
  • Uzupełnienie zbiorników toalety w wodę oraz pozostawienie papieru toaletowego – niektóre z kabin WC posiadają w swoim wnętrzu umywalki. W konsekwencji powyższego musi być do nich dostarczona woda. Serwisowanie toalet to także uzupełnienie jej braków oraz pozostawienie papieru toaletowego przy zbiorniku pozycji siedzącej lub na specjalnych pałąkach.
  • Eliminacja drobnych usterek – przyjazd ekipy serwisowej można wykorzystać także do zgłoszenia ewentualnych braków w funkcjonalności kabiny. Takie kwestie jak zepsuty zamek czy przerwany wężyk podający wodę mogą być usunięte „na bieżąco”. Kwestię napraw warto zgłosić jeszcze przed przyjazdem samochodu asenizacyjnego. Wówczas jego załoga będzie miała szansę, aby przybyć odpowiednio przygotowana.  
Serwisowanie toalet przenośnych
Serwisowanie toalet przenośnych

 

Zobacz też:

Sklep z pojemnikami na odpady
Optymalne wykorzystanie pojemników na odpady
Gdzie wyrzucać leki ?
Jakie odpady przyjmuje PSZOK ?
Gdzie wyrzucać artykuły higieniczne ?
Portal Śmieci.eu jest fajny 😉

Zamawiaj nasze usługi i opłacaj on-line przy pomocy aplikacji mobilnej
Pobierz aplikację