Miło jest nam poinformować, że w lutym 2020 otwarty został sklep z pojemnikami na odpady online. Na stronie https://sklep.odpady.org każdy z Państwa może kupić nie tylko potrzebny mu kubeł na śmieci, ale i zaopatrzyć się w inne przedmioty, które przydadzą się w domu i ogrodzie.

Platforma z pojemnikami na odpady czynna jest przez 7 dni w tygodniu i umożliwia łatwe nabycie tego co jest Państwu niezbędne. Zachęcamy do sprawdzenia możliwości E – Sklepu i poczynienia zakupów hurtowych oraz detalicznych. Półki wirtualnego marketu zawierają takie produkty jak:

Sklep z pojemnikami na odpady online

  • Pojemniki na odpady – znowelizowania ustawa śmieciowa nałożyła na mieszkańców każdego zakątka kraju obowiązek segregacji. Stał się on o tyle dotkliwy, że niesie za sobą obowiązek wyposażenia posesji w śmietniki. U naszego partnera możecie to Państwo uczynić bez większego trudu. Zbiorniki na nieczystości można kupić w każdej chwili a spośród całego asortymentu wybrać te najwłaściwsze. Gwarantujemy wysyłkę śmietników w 24 godziny od złożonego zamówienia. W ofercie znajduje się kosze 120, 240 i 1100 litrowe.
  • Worki na śmiecikolorowe worki na śmieci bardzo wiele mówią o ich przeznaczeniu. Niebieski wykorzystuje się do papieru, zielone na szkło, żółte na tworzywa i metale, a brązowe do bio. Barwa czarna przeznaczona jest na śmieci zmieszane. Sklep z pojemnikami na odpady oferuje wszystkie pojemności toreb na śmieci. Można je nabyć w sprzedaży wysyłkowej i na każdy zakup otrzymać stosowną fakturę VAT.
  • Stelaże do worków na śmiecisklep z pojemnikami na śmieci oferuje także konstrukcje umożliwiające stabilne przechowywanie śmieci. Stelaż do worków na segregację śmieci są wykonane w sposób solidny i uniemożliwiający ich uszkodzenie pod wpływem złych warunków atmosferycznych. Starczy powiedzieć, że jednym z dostawców stojaków jest firma Meva – światowy lider w tym segmencie.
  • Asortyment do walki z wirusamisklep z pojemnikami na odpady wziął sobie mocno do serca Państwa zdrowie. W marcu bieżącego roku do obrotu wprowadzone zostały maseczki antywirusowe, mydła antybakteryjne oraz płyny do dezynfekcji powierzchni. Oferowany towary charakteryzuje konkurencyjny poziom cenowy i możliwość otrzymania rabatu na większe transakcje. Jako nieliczny w Polsce Odpady.org oferują wysoką jakość w rozsądnej cenie i pełną automatykę procesu zakupowego.

 

Sklep z pojemnikami na odpady online

Sklep z pojemnikami na odpady online

 

Zobacz też:

Gdzie wyrzucać żarówki ?
Gdzie wyrzucać odpady biodegradowalne ?
Jak zaoszczędzić na wywozie odpadów ?
Gdzie trafiają nasze odpady ?
Jak poprawić jakość segregacji odpadów ?
Gdzie wyrzucać opakowania po dezodorantach ?

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Płock

30 min. temu