Rok 2020 jest specyficzny pod każdym względem. Nie dość rozpoczyna się trzecia dekada XXI to jeszcze przynosi ona nam epidemię, która jest dotkliwa dla wszystkich narodów Europy. Przykład Włoch i  Hiszpanii pokazuje nam, że koronawirusa nie wolno ignorować.

Pomimo wszelkich ograniczeń, która przyniosła nam pandemia, żyć i starać się musimy dalej. Zaplanowane inwestycje nie mogą, a bynajmniej nie powinny poczekać na lepsze czasy.

Po raz nie muszą one wcale nadejść, a po dwa gdy nadejdzie era pokoju lepiej jest mieć je „za sobą”. Paradoksalnie dobrze jest skupić się obecnie na pracy i nie myśleć o tym co może się wydarzyć. Oczywiście trzeba to robić w sposób bezpieczny. Taką sposobność daje Państwu portal Smieci.eu. Za jego pomocą zamówicie Państwo usługi komunalne online u najlepszych Wykonawców, z którymi mamy zaszczyt kooperować. W dobie Covid – 19 nasza strona WWW to najlepszy sposób na:

Usługi komunalne w dobie koronawirusa

  • Unikanie bezpośredniego kontaktu – na początku kwietnia 2020 rząd wprowadził obostrzenia, które nałożyły na firmy usługowe i handlowe obostrzenia, dotyczący liczby jednocześnie obsługiwanych klientów. Ten limit nie dotyczy osób, które zamawiają usługę wynajmu kabiny lub kontenera online. Za pośrednictwem naszej firmy wszystko odbywa się na płaszczyźnie Internetowej i bez groźby zakażenia. Służy ku temu specjalnie przygotowana sekcja zamówień.
  • Brak konieczności fizycznego kontaktu z pieniądzemusługi komunalne w dobie koronawirusa posiadają wiele udogodnień. Jedną z największych jest brak konieczności fizycznego kontaktu z gotówką. Za zamówioną toaletę lub kontener można zapłacić online w sterylnej atmosferze swojego biura lub domu.
  • Ceny sprzed epidemii koronawirus obnażył słabość wielu branż związanych bezpośrednio z naszym zdrowiem. W ostatnim czasie znacznie zdrożały nie tylko ceny maseczek ochronnych, ale i alkoholu do dezynfekcji czy chociażby zwykłego mydła. Portal Smieci.eu nie wpisuje się ten schemat. Usługi komunalne w dobie koroniwrusa kosztują tyle samo co przed falą zachorowań. Dodatkowym atutem naszych usług jest możliwość uzyskania rabatu i regulowania płatności zgodnie ze złożoną dyspozycją. Zapraszamy do współpracy klientów ze wszystkich zakątków Polski.

 

Usługi komunalne w dobie koronawirusa

Usługi komunalne w dobie koronawirusa

 

Zobacz też:

Koszty wywozu odpadów
Dzierżawa kabin online na jesień 2019 r.
Serwisowanie toalet przenośnych
Platforma odpadowa – zaproszenie do współpracy
Zlecenia na wywóz gruzu
Jakie to odpady komunalne ?

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Osieck

1 godz temu