Wynajem ogrodzeń online to nasza nowa usługa, która powiększa możliwości portalu Smieci.eu w zakresie kompleksowego wyposażenia placów budowy.

Od dziś oddajemy ją do Państwa dyspozycji, mając nadzieję że spełni Wasze oczekiwania. Już teraz każdy z naszych klientów może za pośrednictwem nowoczesnego narzędzia Internetowego zamówić wybraną ilość przęseł i posadowić ja na swojej budowie lub wykorzystać podczas imprezy plenerowej. Podobnie jak w przypadku innych usług zapewniamy konkurencyjne ceny oraz pełen komfort i wygodę. Dzierżawa ogrodzeń tymczasowych możliwa jest na terenie całego kraju, a sam proces ich dostawy nie zajmuje dłużej niż 3 dni robocze.  Do głównych cech wynajmu ogrodzeń online możemy zaliczyć:

Dzierżawa ogrodzeń online – wynajęcie ogrodzenia tymczasowego

  • Szeroką gamę produktówwynajem ogrodzeń online został zaprojektowany w taki sposób, aby obejmował pełen wachlarz produktów ogrodzeniowych. Klienci z całej Polski mogą więc zamówić u nas ogrodzenia ażurowe niskie, standardowe a także pełne oraz tzw. „barierki papieskie”. Minimalna długość wynajmowanych ogrodzeń musi wynosić minimum 30 metrów bieżących.
  • Darmowy transport – każdy kto myśli o wynajmie ogrodzeń online zastanawia się nad kwestiami transportu poszczególnych elementów. Klienci portalu Smieci.eu nie muszą się kłopotać o to, że jego wartość zawyży koszt dzierżawy. Decydując się na wynajęcie płotu na budowę lub event nie płacicie Państwo za jego dowóz. Obsługujemy wszystkie województwa i miejscowości, które są nawet w znacznej odległości od dużych aglomeracji miejskich.
  • Możliwość montażu i demontażu ogrodzeńwynajem ogrodzeń online jest usługą kompletną. Nie dość, że możecie załatwić wszystko za pośrednictwem Internetu to jeszcze zamówić ekipę, która postawi Wasze ogrodzenia i zabezpieczy teren na którym ma się odbyć impreza lub inwestycja. Jak do tej pory jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w kraju.
  • Przypomnienia o końcu obowiązywania wynajmuogrodzenia tymczasowe zawarte w formularzu zamówień mogą być wydzierżawione na okres 1 miesiąca i kolejno przedłużane. O potrzebie wniesienia opłaty zostaniecie Państwo poinformowani mailowo i za pośrednictwem SMS. Nad poprawnym przebiegiem całego procesu czuwa nasz zespół do spraw obsługi klienta. Zapraszamy do sprawnej kooperacji.

 

Ogrodzenia tymczasowe online

Ogrodzenia tymczasowe online

 

Zobacz też:

Gdzie zamówić wywóz śmieci ?
Jaka będzie zima 2020 ?
Jak pozbyć się starych ubrań i butów ?
Gdzie wyrzucać popiół ?
Gdzie wyrzucać jedzenie ?
Typowe śmieci w okresie Bożego Narodzenia

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów ogrodzenie tymczasowe,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij ogrodzenie

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówione ogrodzenie
Zamówiono Ogrodzenie do miejscowości Płock

6 godz temu