Toalety przenośne to urządzenia, które są niezbędnym wyposażeniem każdego placu budowy, festynu lub działki rekreacyjnej. Wszędzie tam, gdzie nie ma kanalizacji bądź nie można z niej w pełni skorzystać, kabiny toaletowe przejmują na siebie ciężar zapewnienia Państwu niezbędnego komfortu.

Jeśli więc stajecie Państwo przed koniecznością zamówienia przejściowego sanitariatu, wynajmijcie go przez Internet. Nasza platforma daje Państwu okazję do zamówienia toalety pod wskazany adres i na wybrany okres czasu. Korzystamy z usług najlepszych przewoźników, a sam proces złożenia  odpowiedniego zapotrzebowania, ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Dzięki usłudze, której nadaliśmy nazwę „toalety online” możliwe staje się:

Przenośne toalety online

  • Zgłoszenia zapotrzebowania na dzierżawę toalety – nie każdy z nas dysponuje na tyle pokaźnymi zasobami czasu, że jest w stanie wszędzie być osobiście. Wizyta w firmie komunalnej może potrwać nawet parę godzin, a pozwolić sobie na nią mogą jedynie nieliczni. Nie można również zapominać o fakcie, że do wybranego przewoźnika trzeba przeważnie dojechać. Taki stan rzeczy sprawia, że mogą Państwo stracić nawet cały dzień. Oprogramowanie do wynajmu toalet zrobi wszystko za Państwa. Przekażemy Wasze zapotrzebowanie na toaletę do sprawdzonych firm asenizacyjnych, które z chęcią Państwa obsłużą.
  • Uiszczenie opłaty online – oprogramowanie, którego używamy do wynajmu kabin WC posiada zintegrowane płatności online. Za pomocą możliwości, które dają Przelewy 24 możecie Państwo zapłacić za cały okres wynajmu kabiny WC. Taki stan rzeczy sprawia, że zanika potrzeba pamiętania o konieczności uregulowania rachunku. Za przeprowadzane transakcję wystawiamy faktury VAT, które mogą stanowić podstawę do rozliczenia kosztów budowy lub przeprowadzonej imprezy.
  • Śledzenie statutu zamówionej usługitoalety online to także możliwość wglądu w działania zmierzające do zapewnienia Państwu odpowiedniej kabiny. Nasi klienci mogą śledzić postępy w realizowaniu usługi, a w razie potrzeby zgłaszać swoje wątpliwości. Usługę utrzymania kabin powierzamy jedynie podmiotom, które mają odpowiednie decyzje i działają w sposób profesjonalny. Z nami macie Państwa pewność, że wypompowane ścieki trafią do odpowiedniej zlewni i nie zostanie zanieczyszczone środowisko.

 

Dzierżawa kabin WC przez Internet

Dzierżawa kabin WC przez Internet

 

Zobacz też:

Jakie odpady przyjmuje PSZOK ?
Gdzie wyrzucać artykuły higieniczne ?
Portal Śmieci.eu jest fajny 😉
Segregacja odpadów w firmie
Gdzie wyrzucać odpady gastronomiczne ?
Aplikacja MPK Pure Home

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Poznań

6 godz temu