Dla dostawców

 

smieci.eu
Dla dostawców

Prowadzenie biznesu komunalnego to bardzo ciężki kawałek chleba. Proces ten wymaga całego szeregu inwestycji takich jak rozwój floty czy kupno nowych kontenerów. Niestety stopa zwrotu z tego typu działań jest na ogół znikoma. Chcemy przerwać ten stan rzeczy i zaprosić Państwa do kooperacji na polu usług komunalnych online. Jeśli zatem świadczycie Państwo tego typu serwis to skontaktujcie się z jednym z naszych przedstawicieli.  W chwili obecnej zapraszamy wszystkich dostawców z takich obszarów jak:

Dla dostawców – zapraszamy do kooperacji dostawców usług odbioru odpadów

  • Wynajem kabin WC,
  • Wynajem kontenerów na odpady budowlane,
  • Consulting środowiskowy.

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą, która posiada swój własny wpis do BDO. Kooperacja z nami może odbywać się na kilku obszarach. Oto niektóre z nich:

  • Reklama danej usługi w Państwa mieście lub regionie – portal Śmieci.eu odwiedza każdego miesiąca kilka tysięcy ludzi. Szukają oni właśnie takich firm jak Państwa. Duży nacisk kładziemy na promocję w Internecie i możemy pochwalić się znaczącą widocznością online. Za niewielką opłatą możemy umieścić Państwa dane kontaktowe pod jedną z wizytówek i zapewnić Wam stały dostęp do nowych klientów.
  • Świadczenie usług w naszym imieniu – projekt Śmieci.eu dotyka wielu obszarów branży komunalnej i łączy zdobycze informatyki z praktyką. Każdy z Państwa może stać się jednym z naszych Zleceniobiorców. Jeśli więc chcecie Państwo nas reprezentować to napiszcie maila lub zadzwońcie. Gwarantujemy płatność za usługę nawet przed jej wykonaniem. Może to właśnie nasza platforma stanie się dla Państwa sposobem na uciążliwą walkę z konkurencją ?
  • Wspólna działalność odpadowa – branża komunalna to nie jedynie kabiny WC i pojemniki na gruz. Wielu z Was poszukuje na rynku surowców wtórnych lub wdraża w życie swoje innowacje. Jeśli potrzebujecie Państwo kogoś, kto opowie o tym szerszemu gronu odbiorców to my zrobimy to najlepiej. W naszym teamie posiadamy wprawnych copywriterów oraz osoby, których pasją jest pozycjonowanie stron WWW. Można nas nie tylko „wyklikać”, ale również w uzasadnionych przypadkach spotkać się w świecie rzeczywistym. Zapraszamy do kooperacji.
Dla dostawców

Dla dostawców

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Osieck

2 godz temu