Kontakt

Zapraszamy do kontaktu klientów z całego kraju.
Biuro obsługi klienta
biuro@smieci.eu
Dział wynajmu toalet
+48 517 763 601
Dział odbioru odpadów i wynajmu ogrodzeń
+48 786 807 343
smieci.eu
Kontakt
Formularz kontaktowy
Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego i napisania do nas w sprawie wynajmu toalet, ogrodzeń lub kontenerów na odpady. Kontakt z Państwa strony to dla nas czysta przyjemność i dlatego chętnie odpowiadamy na wszelką korespondencję.

Wypełnij formularz kontaktowy

  Jeśli poszukują Państwo usług komunalnych w nowoczesnym wydaniu to eMarket Smieci.eu jest dla Was najlepszym rozwiązaniem.

  Nasza firma skupia niemal 300 dostawców z całego kraju, zapewniając nie tylko odpowiedni poziom cenowy oferowanych usług, ale także wysoką jakość.

  Obsługujemy przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, dostosowując się do wymogów każdej inwestycji, drobnego remontu lub imprezy plenerowej. Do wartości dodanych naszych usług zaliczyć możemy zaliczyć:

  • pomoc w doborze odpowiedniej usługi

  • wsparcie przy obsłudze Bazy Danych Odpadowych

  • doradztwo konsultantów z branży komunalnej

  • obsługę klientów obcojęzycznych.

  eMarket Smieci.eu to sprawdzony towarzysz dla wszystkich osób, które muszą wywieźć odpady lub stworzyć odpowiedniej zaplecze dla swojej budowy lub wydarzenia plenerowego. Napisz do nas już dziś!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w polityce prywatności

  Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
  Pobierz naszą aplikację

  Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

  Ostatnio zamówiona kabina WC
  Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Gdynia

  6 godz temu