o nas o nas

O nas

 

smieci.eu
O nas

Projekt Śmieci.eu zrodził się z naszej pasji do gospodarki komunalnej. Jego celem jest umożliwienie klientom prywatnym i firmom łatwego dostępu do usług, świadczonych przez przedsiębiorstwa wywozowe. Działamy na terenie całego kraju, obejmując swoim zasięgiem wszystkie 16 województw. Zachęcamy do podjęcia współpracy i zamawiania za naszym pośrednictwem fachowego serwisu w Państwa okolicy. Zajmujemy się obsługą placów budowy, drobnych remontów i imprez plenerowych. Wszędzie tam, gdzie trzeba się pozbyć nieczystości stałych lub ciekłych przyda się nasze doświadczenie i profesjonalizm. Wśród naszych usług znajdziecie Państwo między innymi:

Projekt Śmieci.eu to nowy wymiar usług komunalnych

  • Podstawianie kontenerów na gruz – gruz to odpad, który może być prawdziwym utrapieniem. Nieczystości o kodzie 17 01 01 i 17 01 07 mogą powodować poważne opóźnienie prac inwestycyjnych, co w efekcie prowadzi do utraty zaufania, którym darzy Państwa Inwestor. Za naszym pośrednictwem można temu zaradzić. Współpracujemy z najlepszymi podmiotami w branży. Nasi Wykonawcy podstawią Państwu nie tylko odpowiedni kontener, ale również zadbają o to, aby dojechał na czas. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wsparcie na każdym z etapów realizacji powierzonego nam zadania.
  • Podstawianie kontenerów na odpady poremontowe – projekt Śmieci.eu to także praktyki zmierzające do usunięcia odpadów w miejscu ich powstania. Naszym odbiorcom oferujemy wywóz nieczystości innych niż gruz. Tapety, rurki PCV, stare panele podłogowe czy folia malarska mogą zostać upłynnione przy użyciu, kontenerów które zapewniamy prawie od ręki. Na każdą z naszych usług wystawiamy fakturę VAT oraz karty przekazania odpadu, potwierdzające należyte obchodzenie się z podjętym ładunkiem.
  • Podstawienie przenośnych toalet WC – kabiny toaletowe to absolutne „must have” każdego większego eventu oraz miejsca prowadzenia robót budowlanych. W dzisiejszych czasach są one wręcz obowiązkiem, o czym świadczy obowiązujące prawodawstwo. Nie wszędzie jednak ich wynajem to „przysłowiowa bułka z masłem”. Jeśli w Państwa miejscowości występują trudności z dostępem do wybranych Zleceniobiorców, skorzystajcie z naszego doświadczenia. Jesteśmy do Państwa usług przez 6 dni w tygodniu. Projekt Śmieci.eu to nowa jakość na polu usług komunalnych.

 

o nas

Projekt Śmieci.eu

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Osieck

3 godz temu