Co oznacza kod 17 01 07?

W dobie rozszerzonych przepisów Ustawy o segregacji śmieci warto nieco rozszerzyć wiedzę o tym, jak dbać o ich przetwarzanie i wywóz. Dlatego coraz więcej konkretnych przedsiębiorstw, ale również osób prywatnych zwraca uwagę na istotę tego, jakimi odpadami zarządza. Jako kod 17 01 07 występuje odpowiedni rodzaj śmieci. Co do niego przynależy?

Kategoria 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu; gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych

Jeśli chcesz wiedzieć co kryje się pod kodem odpadów 17 01 07 to musisz zajrzeć do dalszych informacji zamieszczonych poniżej. Za chwilę wytłumaczymy Ci co określić pod tym kodem i jakie śmieci gromadzić. Otóż pod konkretnym kodem 17 01 07 należy rozpoznać taką grupę odpadów, jak beton, gruz ceglany, jak również inne materiały ceramiczne, powstałe podczas różnorodnych prac rozbiórkowych, ale także o charakterze remontowym, czy budowlanym. W zakresie tego typu zanieczyszczeń mieszczą się beton, gruz i inne elementy podobnego wyposażenia. Najczęściej pod tym kodem charakteryzuje się jednak:

  • fragmenty betonowe po rozbiórkach, w tym elementy ścian,
  • gruz ceglany, w tym uszkodzone cegły,
  • materiały ceramiczne – np. kafelki, płytki,
  • wyposażenie łazienek w postaci umywalek, pisuarów, kabiny prysznicowe,
  • pozostałości zawierające elementy mieszanki betonu, gruzu, czy ceramiki.

Oczywiście są to jedynie przykłady odpadów z tej grupy co oznacza, że w zakres tego typu odpadów wchodzą także inne materiały.

Wywóz odpadów 170107. Wybierz rozsądnie firmę

Zarówno wywóz, jak i utylizacja tego typu śmieci wymaga od nas wyboru właściwej firmy, której konkretna usługę zlecisz kompleksowo. Warto tutaj dobrze zastanowić się kto wykona usługę najlepiej, zapewniając nam dostęp do niezbędnej dokumentacji i działającej w zgodzie z przepisami, jak również normami środowiskowymi.

Pamiętaj, że opierając się na ofercie rzetelnej firmy wywozowej nie tylko zapewniasz sobie bezpieczeństwo, ale również dbasz o środowisko, dla którego bezpieczna utylizacja odpadów jest tak ważna.

 

Kod 17 01 07

Kod 17 01 07

 

Zobacz też:

Oznaczenia toalety damskiej
Wywóz śmieci Rybnik
Wywóz śmieci Katowice
Kontenery na gruz Warszawa
Wywóz śmieci Częstochowa

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Poznań

6 godz temu