Co oznacza kod 17 02 03?

Prawidłowe składowanie, jak również wywóz śmieci jest niezwykle ważny dla środowiska. Dlatego coraz większą uwagę skupia się nie tylko na odpowiednim segregowaniu odpadów, ale również umieszczeniu ich w miejscach odpowiednich ze względu na składowanie. Nie mniejsze znaczenie ma jednak także wywóz śmieci różnego typu. Czym charakteryzują się śmieci oznaczone jako kod 17 02 03 i dlaczego warto pomyśleć o ich odpowiedniej utylizacji?

Wywóz odpadów – kod 17 02 03. Co trzeba wiedzieć?

Jeśli chcesz działać w zgodzie z zasadami segregacji śmieci, jak również odpowiednio do panującego prawa koniecznie musisz poznać wszystkie aspekty związane z segregacją i wywozem odpowiednich śmieci. Tutaj trzeba mieć na względzie nie tylko pochodzenie śmieci, ale również to, gdzie powinny zostać umieszczone.

Odpady oznaczone kodem 17 02 03 to tworzywa sztuczne, ale nie te wytwarzane w domowych warunkach. Odpady 17 02 03 to przede wszystkim tworzywa sztuczne pochodzące bezpośrednio z budowy, jak również wszelkiego typu remontów, demontażu obiektów, czy wszelkiego typu infrastruktury drogowej.

Najczęściej w bezpośrednim rozumieniu takich śmieci należy wziąć pod uwagę składowane folie malarskie, folie budowlane, wiaderka budowlane, ale także wiaderka po farbach, klejach, czy plastikowe rury pcv. Aby konkretna firma wywozowa podjęła się ich utylizacji nie mogą one zawierać niebezpiecznych substancji, jak również nie mogą to być butelki typu PET.

Zlecenie wywozu odpadów – co trzeba wiedzieć?

Jeśli chcesz zlecić wywóz odpadów oznaczonych kodem 17 02 03 i nie wiesz co trzeba zrobić to przede wszystkim poszukaj właściwej firmy. Upewnij się, że zapewni ona nie tylko bezpośredni transport, ale również uzupełni wszelkie formalności, które będą niezbędne z punktu widzenia Twojej działalności, czy miejsca wykonywania remontu.

Im dokładniej zweryfikujesz te informacje, tym poczujesz się pewniej, mając na względzie aspekty związane z ochroną środowiska.

Już wiesz, co musisz wiedzieć o wywozie śmieci oznaczonych kodem 17 02 03? Zleć tę usługę profesjonalistom.

 

Kod 17 02 03

Kod 17 02 03

 

Zobacz też:

Wynajem toalet przenośnych
Wywóz gruzu Katowice
Wywóz śmieci Zgierz
Kontenery na gruz Wrocław
Kolory pojemników na śmieci

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Gorlice

3 godz temu