Jaki ma kod odpadu złom?

Kod odpadu złom to numer 170405. Złom to jeden z tych odpadów, który najczęściej gromadzi się na naszej działce lub w firmach produkcyjnych. Trudno jest się go pozbyć bez specjalistycznego wsparcia. To dlatego dobrze jest przemyśleć wszystkie kwestie związane z jego wywozem, jak również selekcją na działce. Jeśli zastanawiasz się, co trzeba wiedzieć o złomie różnego pochodzenia to koniecznie weź pod uwagę wszystkie istotne wskazówki z tego wpisu.

Kod odpadu złom – 170405, co trzeba o nim wiedzieć, by chronić środowisko?

Jeśli masz na działce lub na terenie firmy złom, który Ci zalega to już wszelki czas, by go uprzątnąć korzystając z profesjonalnego wsparcia firmy zewnętrznej. Dzięki odpowiednio zaplanowanym pracom złomu pozbędziesz się szybko, a co ważne także w oparciu o wszystkie informacje ważne z punktu widzenia ustawodawcy.

Odpady o kodzie 170405 czyli inaczej żelazo i stal to jeden z najpopularniejszych typów złomu, trafiającego do miejsca jego segregowania. Złom tego typu w gospodarstwach domowych może pojawiać się po przeprowadzeniu różnego rodzaju remontów lub prac budowlanych. Nie zmienia to faktu, że do tej grupy odpadów trafiają także wszelkiego typu odpady poprodukcyjne.

Korzystając z usług profesjonalnych firm przewozowych szybko pozbędziesz się z działki takich zanieczyszczeń, jak również złomu stalowego, wypałek, fragmentów blach, czy rur. To ważne, by do jednego sortownika trafiły także odpady armatury i metalowe elementy będące pozostałościami poremontowymi.

Złom stalowy – wszystko, co musisz wiedzieć o jego segregacji!

Jeśli chcesz pozbyć się złomu z określonego miejsca segregacji na działce to koniecznie weź pod uwagę to, by składować go w bezpiecznym miejscu. Wyznaczenie takiej lokalizacji umożliwi Ci składowanie nieczystości tak, by wywóz nastąpił w możliwie szybkim czasie.

Następnie wybierz firmę, która zapewni zarówno transport złomu, jak również jego ważenie i przygotuje dokumenty rozliczeniowe.

Miej pewność, że Twój złom trafia do właściwego miejsca utylizacji.

 

Kod odpadu złom

Kod odpadu złom

 

Zobacz też:

Jakie właściwości powinien posiadać kontener na złom?
Wywóz papy Stalowa Wola
Wynajem toalet Stalowa Wola
Wywóz odpadów budowlanych Stalowa Wola
Pojemniki na odpady Stalowa Wola

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Toruń

7 godz temu