Co oznacza kod 17 04 11?

Zgodnie z prawodawstwem mówiącym o segregacji śmieci każdy rodzaj odpadów oznaczony jest odpowiednim kodem. W praktyce oznacza to, że istnieje wiele grup śmieci, których wywozem powinny się zająć konkretne firmy. Aby tak było zorientuj się o usłudze i sprawdź, czy akurat Twoje śmieci należą do tych oznaczonych jako kod 17 04 11. Miej pewność, że kontrolujesz to, co dzieje się z Twoimi odpadami.

Odpady oznaczone kodem 17 04 11 – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje odpady zaliczają się do grupy śmieci o specjalnych cechach i wytycznych dotyczących ich składowania to koniecznie pamiętaj o informacjach zawartych poniżej. Odpady oznaczone kodem 17 04 11 to śmieci sklasyfikowane jako kable, inne niż kable, ale zawierające substancje niebezpieczne, jak smołę, czy ropę. Do grupy kabli oznaczonych jako 17 04 11 należą też wszelkiego rodzaju kable instalacyjne, przewody elektryczne, jak również telefoniczne, czy też komputerowe.

Do grupy tego typu śmieci będą zaliczane wreszcie również kable RTV i AGD, jak również wszelkiego typu wiązki kabli samochodowych, czy też urządzeń elektronicznych. Dzięki temu, że usługę ich wywozu zlecisz profesjonalnej firmie to będziesz mieć pewność, że trafią one w bezpieczne miejsce do utylizacji.

Profesjonalna usługa wywozu śmieci – miej na uwadze, gdzie lądują Twoje odpady

To już pewne, że konkretne grupy odpadów wymagają nie tylko odpowiednich warunków do utrzymania w konkretnym miejscu, ale też wywozu w prawidłowy sposób.

Z punktu widzenia osoby prywatnej, jak również firmy niedopuszczalne jest, by odpady oznaczone jako kod 17 04 11 mogły trafić w przypadkowe miejsce segregacji. Dlatego dopełnij wszelkich starań, by zawsze wybierać profesjonalną firmę do wykonania tego typu usługi. Miej na względzie tylko takich usługodawców, którzy oferują konkretny transport i odbiór wspomnianych odpadów po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Zadbaj o profesjonalną usługę wywozu śmieci z własnej działce, miej pewność, że działaś zgodnie z przepisami o śmieciach.

 

Kod 17 04 11

Kod 17 04 11

 

Zobacz też:

Wywóz szamba cena
Utylizacja odpadów
Kontener na gruz Warszawa
Wynajem kontenerów na śmieci
Wywóz śmieci Katowice
Wywóz śmieci Kraków

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Poznań

6 godz temu