Wiele osób, które musi wynająć kabinę WC zastanawia się jaki jest przelicznik toalet. I choć w Internecie można znaleźć tego typu narzędzia to i tak najlepszych wyborów dokonuje się pod wpływem zdrowego rozsądku.

Ten zaś jak wiadomo w dużej mierze bierze się z naszego doświadczenie. Przed zamówieniem toalety przenośnej trzeba rozważyć kilka kwestii. Oprócz oczywistych względów takich jak: lokalizacja, liczba osób, które będą z niej korzystać oraz długość najmu  warto wziąć pod uwagę także:

Przelicznik toalet – niektóre ze zmiennych

  • Rozległość obszaruprzelicznik toalet przenośnych powinien uwzględnić przy swojej kalkulacji wielkość terenu na którym mają być rozlokowane kabiny. Jeśli plac jest obszerny i z jednego końca na drugi idzie się dość długo to warto zamówić nie 1, a np. 2 kabiny WC lub więcej. Decydując się na taki krok można tym samym zmniejszyć częstotliwość ich opróżniania. Postawienie większej liczby toalet sprawi bowiem, że będzie w nich mniej nieczystości.
  • Sezonowość – aktualna sytuacja pogodowa nie napawa optymizmem pracowników firm budowlanych. Mrozy skutecznie opóźniły Państwa pracy i zmusiły Was do zmiany niektórych planów pracy. Siłą rzeczy z toalet korzysta teraz mniej pracowników, co przekłada się na ich stan sanitarny. I choć lutowy atak zimy to może nie najlepszy przykład to jednak przy wynajmie kabin WC powinno się wziąć pod uwagę pogodę. Ta zaś jest zazwyczaj powiązana z frontem robót. W półroczu zimowym na budowach przebywa mniej osób, co powinno się przełożyć na ograniczenie liczby kabin.
  • Charakter miejsca, w którym mają stanąć toaletyprzelicznik toalet, który bazuje jedynie na liczbach nie do końca oddaje realia prawdziwego życia. Algorytmy nie zadziałają należycie, o ile pojawią się odstępstwa od przyjętych przez nie reguł . Potwierdzeniem tych słów jest choćby pandemia COVID-19. Firmy, które decydują się na zamówienie kabiny WC pod potrzeby swoich klientów muszą podjąć się trudu obserwacji ich zapełnienia. Czasami lepiej jest zamówić o jedną kabinę więcej, niż stracić w oczach potencjalnego kontrahenta.

 

Przelicznik toalet przenośnych

Przelicznik toalet przenośnych

 

Zobacz też:

Jednodniowy wynajem toalet
Toalety przenośne na Święto Zmarłych
Porady odpadowe dla każdego
Odpady elektroniczne
Długoterminowy wynajem toalet
Krótkoterminowy wynajem toalet

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Toruń

2 godz temu