Jak portal Smieci.eu wspiera firmy i klientów indywidualnych ?

Jak portal Smieci.eu wspiera firmy i klientów indywidualnych ?

Portal Smieci.eu to nowatorska na skalę kraju platforma, umożliwiająca dostęp do firm zaopatrujących place budowy i imprezy plenerowe w towary oraz usługi. Za pośrednictwem naszej strony WWW zamówicie Państwo potrzebne Wam usługi, a także dobra, które są niezbędne podczas inwestycji lub spędzania wolnego czasu.

Działamy na terenie całego kraju, oszczędzając Państwa czas oraz pieniądze. Nasza oferta stale się powiększa i sprawia, że każdy z odwiedzając nasze zasoby znajdzie coś dla siebie. W szczególny sposób kierujemy naszą propozycję do tych z Państwa, którzy muszą:

W czym pomoże Państwu portal Smieci.eu ?

  • Wynająć toaletę przenośną – kabiny WC to niezbędny element każdego zaplecza socjalnego. Nie w każdym miejscu naszego kraju można je jednak bezproblemowo wynająć. Nasz system wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i łamie stereotypy związane z brakiem właściwych oferentów. Proces zamówienia toalety przenośnej trwa u nas niecałe 2 minuty, a urządzenia dowozimy pod wskazany adres w przeciągu 2 dni od złożenia stosownego zapotrzebowania. Z dobrodziejstw naszego rozwiązania skorzystało już kilkaset firm i osób prywatnych w Polsce.
  • Wywieźć śmieci z budowy – gruz, odpady budowlane czy też papa lub styropian to najbardziej niechciani goście każdej budowy lub remontu. Aby się ich pozbyć nie wystarczy powiedzieć „do widzenia”. Portal Smieci.eu ma na taką okoliczność o wiele lepszą solucję. Zapraszamy do zamawiania usług kontenerowych, które mają na celu wywóz odpadów z Państwa posesji, zakładu pracy czy miejsca, w którym ma powstać nowy budynek. Współpracujemy jedynie z najlepszymi firmami komunalnymi gwarantując konkurencyjne ceny. Nasi kooperanci dysponują nie tylko odpowiednim poziomem profesjonalizmu, ale i również stosownymi zezwoleniami.
  • Zakupić ogrodzenia tymczasowe – plac budowy czy też teren przeznaczony pod inwestycję trzeba w odpowiedni sposób ochronić i odseparować od najbliższego otoczenia. Tego typu zadania wykonuje się w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i ochrony mienia. Mogą do tego posłużyć nasze ogrodzenia budowlane. Posiadamy w swojej ofercie panele pełne oraz ażurowe. Dowieziemy je wprost pod wskazany adres w przeciągu 3 dni od opłacenia FV proforma.
  • Zaopatrzyć się w pojemniki na odpadyportal Smieci.eu to także okazja do nabycia pojemników na odpady. Krzewimy ideę „zero waste” oferując używane śmietniki najlepszych producentów w Europie. Zachęcamy do kooperacji klientów prywatnych oraz zarządców nieruchomości, którzy muszą wyposażyć podległe im posesje w kosze na nieczystości.
Nasz portal wspiera działania firm i osób prywatnych

Nasz portal wspiera działania firm i osób prywatnych

 

Zobacz też:

Jak odróżnić odpady o kodzie 17 09 04 ?
Kto zamawia usługi komunalne online ?
Dobre wyposażenie placu budowy
Odpady i ich segregacja
Wywóz gruzu powiat Poznański
Usługi wywozu nieczystości

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Zamość

11 min. temu