Serwis toalety przenośnych jest nieodzowną częścią ich wynajmu. Nie ma się co dziwić, skoro mobilna toaleta wyposażona jest w zbiornik bezodpływowy, który trzeba co jakiś czas wypróżniać.

O tym jak ważna jest to czynność można się przekonać w ciepły letni dzień. Kabiny toaletowe, które nie są odwiedzane przez pracowników służb komunalnych wydzielają nieprzyjemną woń. Bardzo często można się o tym przekonać np. podczas spaceru, gdy najdzie nas nagła potrzeba fizjologiczna. Mimochodem wówczas każdy z nas narzeka. Bywa jednak, że znajdujemy się po drugiej stronie barykady i musimy sami określić serwis toalet przenośnych. Warto wiedzieć, który wtedy wybrać. W ofercie firm zajmujących się wynajmem kabin można spotkać następujące opcje:

Serwis toalet przenośnych

  • Serwis 1 raz na miesiącserwis toalet przenośnych może się odbywać z częstotliwością 1 raz na miesiąc. Taka ilość w zupełności wystarczy jeśli mamy do czynienia z małą budową na której przebywa niewielu pracowników. Przyjazd samochodu po nagromadzone w toalecie fekalia będzie wystarczający, o ile podczas jej serwisowania użyte zostaną odpowiednie płyny lub tabletki. Przyczyniają się one do rozkładu nagromadzonego materiału i ograniczają wytwarzanie nieprzyjemnej woni. Przy rzadkim opróżnianiu toalety warto zwrócić uwagę także na takie kwestie jak naprawa toalet przenośnych. Wszelkie uszkodzenia dobrze jest bowiem zgłaszać na bieżąco do obsługi.
  • Serwis co 2 tygodnieserwis toalet przenośnych co 2 tygodnie zda egzamin na nieco większych budowach, gdzie przebywa większa ilość pracowników. Jeśli więc z kabiny korzysta regularnie od 6 do 8 osób to wskazane jest jej opróżnianie 1 raz na 14 dni. Z wypompowywania ścieków z taką częstotliwością chętnie korzystają także działkowcy i osoby posiadające domki rekreacyjne. Taka częstość wypróżniania sprawia, że kabina WC nie jest uciążliwością dla sąsiadów.
  • Serwis co 1 tydzień – bardzo często kabiny WC są oblężone niczym prawdziwa średniowieczna twierdza. Wtedy nie dość, że trzeba je serwisować co 7 dni to jeszcze warto pomyśleć, aby na placu budowy stanęła więcej niż 1 kabina WC. O ilości kabin powinna zadecydować nie tylko liczba osób, które będą z nich korzystać, ale także wielkość zbiorników bezodpływowych w toaletach. I większy zbiornik tym mniejsza będzie potrzeba wydzierżawienia kilku kabin jednocześnie.

 

Serwis toalet przenośnych

Serwis toalet przenośnych

 

Na portalu Smieci.eu dostępne są wszystkie możliwe częstotliwości serwisowania. Aby je wybrać wystarczy wskazać interesującą Państwa lokalizację taką jak np. toalety przenośne Katowice.

Zobacz też:

Wypożyczalnia toalet przenośnych
Zlecenia na wywóz gruzu
Jakie to odpady komunalne ?
Rodzaje pojemników na odpady
Wyzwania współczesnej gospodarki odpadami
Jak zamówić kabinę WC i nie przepłacić ?

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Sanok

3 godz temu