Wiele osób przed wynajęciem toalety przenośnej dopytuje o jej koszty. Nic w tym dziwnego skoro muszą one odpowiednio zbilansować swoje wydatki. Budowa domu, czy wreszcie organizacja festynu wymaga, aby kwestie finansowe dopiąć na ostatni guzik.

Wydatki związane z dzierżawą kabiny WC da się w bardzo łatwy sposób obliczyć. W prawie 100 % są one całkowicie przewidywalne i zależą przede wszystkim od:

Co wpływa na koszt wynajmu toalet ?

  • Ilości kabin WCtoalety przenośne dostarczane są przez samochody wyposażone w specjalistyczny agregat. W przypadku złożenia zapotrzebowania na większą ilość kabin, może się okazać, że usługa będzie tańsza niż w przypadku pojedynczej sztuki. Podobnie jak w przypadku innych dóbr lub usług tu również obowiązuje zasada, że im więcej kupujesz, tym możesz liczyć na korzystniejsze stawki. Wpływ na taki stan rzeczy mają przede wszystkim względy logistyczne. Auto nie musi jechać do Państwa z jednym WC, a więc koszt transportu rozkłada się na kilka sztuk jednocześnie.
  • Częstotliwość serwisowania – toalety przenośne wyposażone są w zbiorniki bezodpływowe. Już ich nazwa sugeruje, że powstała zawartość musi być wybrana mechanicznie. Czynność ta wykonywana jest przez pompę, która usuwa zalegające ścieki. Następnie toaleta jest czyszczona w środku i z zewnątrz przy użyciu wody wprowadzanej pod ciśnieniem. W etapie końcowym do zbiornika wlewany jest specjalny płyn, który niweluje przykre zapachy i zabija bakterie. Od ilości tego typu zabiegów zależy miesięczna opłata za kabinę. Im częściej zamawiamy czyszczenie, tym więcej przyjdzie nam zapłacić.
  • Miejsca podstawienia toalety – lokalne firmy wynajmujące kabiny WC koszt podstawienia toalety uzależniają od odległości pomiędzy ich bazą, a miejscem docelowym. Czasami jest on niższy, a czasami wyższy od stawek oferowanych przez operatorów o zasięgu narodowym. My namawiamy Państwa do skorzystania z możliwości wynajęcia toalety online. Nasz specjalny formularz nie tylko wyliczy Państwu cenę, ale sprawi, że toaleta pojawi się u Państwa przy spełnieniu minimum formalności. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Śmieci.eu to portal, który oferuje konkurencyjne warunki kooperacji.
Koszt wynajmu toalet

Koszt wynajmu toalet

 

Zobacz też:

Wynajmij toalety online
Planowanie prac budowlanych
Segregacja odpadów
Koszt wynajmu toalet
Częstotliwość serwisowania toalet
Co można wrzucać do kontenerów na gruz ?

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Gdynia

1 godz temu