Wiele osób, które chcą zamówić toaletę online miewa dylemat, czy taki sposób zadziała i sprawi, że pojawi się ona w wyznaczonym miejscu. Niniejszym artykułem chcielibyśmy rozwiać ich dylematy i zachęcić do składania zamówień za pośrednictwem Internetu.

Proces załatwienia kabiny w sposób zdalny jest prosty i nie powinien nikomu sprawić kłopotu. Jego skuteczność potwierdzają referencje otrzymywane od klientów z całego kraju. Można go sprowadzić do następujących kroków:

Procedura wynajmu toalet online w 4 krokach

  • Wejście w zakładkę „Wynajem WC” – niniejsza strona Internetowa wyposażona została w zakładkę, która umożliwia przejście do sekcji odpowiedzialnej za wynajem toalet online. Jej odwiedzenie spowoduje wyświetlenie się na ekranie Państwa urządzeń specjalnie przygotowanego formularza. Przycisk znajduje się w prawym górnym rogu ekranu i został wyróżniony kolorem niebieskim.
  • Określenie swoich potrzeb – formularz wynajmu toalet online posiada kilka pól, które trzeba wypełnić, aby kabina mogła dotrzeć na miejsce nie powodując żadnych komplikacji. To właśnie tutaj możecie Państwo określić czasookres wynajmu, ilość potrzebnych serwisów, dodatkowe wyposażenie, a wreszcie i liczbę kabin. Każdy z tych parametrów wpływa na koszt dzierżawy toalety. Najtańsze są toalety opróżniane z nieczystości 1 raz w miesiącu i bez umywalki. Po drugiej stronie bieguna znajduję się usługi realizowane co tydzień, które zakładają korzystanie ze zlewozmywaka. Wynajem toalet online swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Nie musicie się Państwo obawiać, że nie dotrą do Państwa samochody naszych partnerów.
  • Płatności onlinewynajem kabin przez Internet nie byłby dobrze przygotowaną usługą, gdyby nie fakt, że można za nią zapłacić online. Korzystamy z możliwości jakie mają Przelewy 24 i w ten właśnie sposób pobieramy opłatę. Nasz kalkulator wyliczy ją na podstawie określonych przez Państwa wytycznych. W ślad za prawidłowo wykonaną płatnością otrzymacie Państwo FV oraz informację o przyjęciu zlecenia w realizacji.
  • W oczekiwaniu na toaletę – nasze toalety docierają do określonej lokalizacji w przeciągu 48 godzin. Sporadycznie bywa jednak, że czas ten może się przeciągnąć do 3 dób. O możliwym opóźnieniu zostaniecie Państwo poinformowani mailowo.
Procedura wynajmu toalet online

Procedura wynajmu toalet online

 

Procedura wynajmu toalet online jest klarowna i nie powinna nikomu nastręczać problemów. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem kilku godzin.

Zobacz też:

Podstawowe grupy odpadów
Gdzie wyrzucać styropian ?
Rodzaje toalet przenośnych
Koszty wywozu odpadów
Dzierżawa kabin online na jesień 2019 r.
Serwisowanie toalet przenośnych

Spodobał Ci się artykuł?

Skorzystaj z naszego kalkulatora on-line i zamów przenośną toaletę,
pod dowolny adres w kraju
Wynajmij toaletę

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Przysucha

6 godz temu