Wynajęto toaletę z umywalką
do miejscowości Łódź
7 godz. temu

Rodzaje toalet przenośnych

rodzaje toalet przenosnych 400x300 - Rodzaje toalet przenośnych
2019-08-27 Smieci

Toalety przenośne to urządzenia, które są nieodzownym towarzyszem naszej rzeczywistości. Można je zobaczyć na imprezach, placach budowy, a nawet i przy zejściach na nadbałtyckie plaże. Służą one załatwianiu naszych potrzeb fizjologicznych, a bez ich obecności byłoby nam o wiele ciężej.

Załatwianie się w lesie czy pod murkiem jest nie tylko niezgodne z prawem, ale również mało komfortowe. Kabiny WC jak wszystko mają swoją systematykę. Można je podzielić na:

Kabina, kabinie nierówna – rodzaje toalet przenośnych

  • Toalety standardowe – toalety przenośne o normalnym kształcie oraz wymiarze noszą miano standardowych. Można je wynająć za pośrednictwem niniejszej strony WWW. Ich wyposażeniem jest z reguły pisuar oraz zbiornik pozycji siedzącej. W tego typu kabinie może znajdować się także zlewozmywak oraz zawieszka na papier toaletowy. Kabiny WC są w przewadze wykonane z tworzywa sztucznego i trzeba bardzo uważać, aby ich nie spalić. Najlepszym sposobem jest oczywiście odizolowanie od źródeł ognia i unikanie palenia tytoniu w ich wnętrzu.
  • Toalety VIP – toalety VIP są bardzo często spotykane na koncertach znanych gwiazd. Zwykle znajdują się one w pobliżu sceny, na której odbywa się dany event. Służą ona artystom oraz zaproszonym gościom, którzy uzupełniają widownię. Zwykle są one większe i posiadają na wyposażeniu oprócz zlewu także lustra, zawieszki na papier toaletowy oraz ręczniki. Czasami zdarza się, że tego typu przybytek jest również oświetlony.
  • Toalety dla niepełnosprawnych – wiele osób z dysfunkcjami ruchowymi nie może skorzystać ze zwykłej toalety przenośnej. Nie mogą oni bowiem do niej wjechać na wózku, ani przytrzymać się odpowiedniego zamocowania. Branża dzierżawców kabin WC pomyślała jednak o ich potrzebach. Toalety dla niepełnosprawnych są bardziej przestronne i można w nich załatwić swoje potrzeby, korzystając z pomocy opiekuna.
Rodzaje toalet przenośnych
Rodzaje toalet przenośnych

 

Jak widać rodzajów toalet przenośnych jest kilka. Każdy z nich ma jednak kilka cech wspólnych. Kabiny przed oddaniem do użytku są zalewane specjalnym płynem i posiadają na wyposażeniu papier toaletowy, który jest uzupełniany podczas kolejnych cykli serwisowych.

Zobacz też:

Gdzie wyrzucać popiół ?
Gdzie wyrzucać jedzenie ?
Typowe śmieci w okresie Bożego Narodzenia
Najczęściej używane kody odpadów
Gdzie wyrzucać styropian i jak się go pozbyć ?
Uzyskanie wpisu do BDO to dopiero początek

Zamawiaj kabiny i opłacaj on-line za pomocą aplikacji mobilnej
Pobierz aplikację