W proces wywozu gruzu oraz odpadów poremontowych zaangażowanych jest wiele podmiotów z całego kraju. W większości przypadków ich działalność operacyjna znajduje swoje odzwierciedlenie w stertach notatek lub w plikach wynikowych takich programów jak MS Excel i MS Word. Taki stan rzeczy nie jest do końca korzystny.

Dyspozytorzy pracujący w sposób całkowicie ręczny mogą z czasem się pogubić. Zakładając, że wartość usług komunalnych jest dość znacząca warto pomyśleć o inwestycji w nieco nowocześniejsze rozwiązania. Takie możliwości stwarza platforma odpadowa Waste 24. Produkt, który chcemy Państwu przedstawić całkowicie zaspokaja potrzeby przedsiębiorstw. Zawarte w nim moduły pozwalają na:

Oprogramowanie dla firm komunalnych

  • Obsługę operacji kontenerowychoprogramowanie dla firm komunalnych zawiera w swojej strukturze skrypt odpowiedzialny za prowadzenie gospodarki kontenerami. Za jego pomocą mogą Państwo obsługiwać ich wynajem. Moduł pozwala na pilnowanie terminów wynajmu, archiwizowanie danych kontaktów oraz geolokalizowanie adresów obsługiwanych nieruchomości. Z użyciem omawianego modułu mogą Państwo również generować raporty sprzedażowe, a nawet wystawiać faktury VAT. Software o nazwie „Dyspozytor” to doskonałe narzędzie dla wszystkich tych z Państwa, którzy chcą należycie rotować pojemnikami i czerpać maksymalne zyski z prowadzonej działalności. Zastępuje on z powodzeniem wszelkiego rodzaju notatki i można poprzez niego przygotować zlecenia dla Waszych kierowców.
  • Obsługę toaletoprogramowanie dla firm komunalnych obejmuje również sferę administracyjną wynajmu kabin WC. Przy pomocy platformy Waste 24 mogą Państwo zaplanować serwisy oraz poukładać pracę w taki sposób, aby była ona logiczna i zgodna z Państwa standardami. Przy inwestycji nie przekraczającej 200 PLN miesięcznie można zyskać produkt, który zastąpi mnożenie kolejnych etatów. Software uszczelni system dzierżawy toalet i spowoduje, że Państwa działania staną się bardziej rentowne. Obsługa toalet z użyciem wspomagania komputerowego jest nie tylko przyjemniejsza, ale również przynosi wymierne korzyści finansowe.
  • Inwentaryzację pojemników, toalet i kontenerów – środki wykorzystywane w obsłudze mieszkańców oraz firm są niezwykle kosztowne. Wiedzą o tym Ci z Państwa, którzy bezpowrotnie stracili kontener, pojemnik czy toaletę. Niestety w ferworze codziennych prac taka sytuacja to norma. Państwa logistykom nie raz zdarzyło się zapomnieć o zabraniu, któregoś z wyżej wymienionych przedmiotów. Niekiedy padł on również ofiarą aktów wandalizmu. Nikt nie zaprzeczy, że warto ubezpieczyć się od tego typu sytuacji. Najlepszą polisą wydaję się oprogramowanie, które pozwala na inwentaryzację posiadanych zasobów. Platforma odpadowa Waste 24 wyposażona została w moduł odpowiedzialny za inwentaryzację posiadanych zasobów. Składa się on z aplikacji Android oraz skrypt które posiada zaimplementowane mapy Google. Z użyciem tych dwóch narzędzi można przeprowadzić tzw. „spis z natury” i przypisać go do konkretnego miejsca.

 

Inwentaryzacja pojemników

Inwentaryzacja pojemników

 

  • Przygotowanie harmonogramuoprogramowanie dla firm komunalnych jest również ukłonem w stronę osób które muszą przygotować harmonogram wywozu odpadów. Tego typu dokument jest wymagany przy większości przetargów na odbiór nieczystości. Jego wykonanie bywa czasochłonne i jest obarczone wysokim ryzykiem błędu. Poszczególne terminy mogą się nie tylko nałożyć, ale również wzajemnie wykluczać. Moduł „Harmonogram” to dobre narzędzie dla osób planujących pracę podległych im brygad. Efektem końcowym użycia software’u jest tabelka zawierająca adresy nieruchomości, poszczególne frakcje i daty z kalendarza na dany czasookres.

Dostęp do platformy odpadowej można uzyskać pisząc maila na adres info@waste24.net. Produkt polecamy wszystkim tym z Państwa którzy chcą wprowadzić swoją działalność na wyższy poziom i nie ponosić przy tym znaczących wydatków na inwestycję.

Zobacz też:

Jakie odpady przyjmuje PSZOK ?
Gdzie wyrzucać artykuły higieniczne ?
Portal Śmieci.eu jest fajny 😉
Segregacja odpadów w firmie
Gdzie wyrzucać odpady gastronomiczne ?
Aplikacja MPK Pure Home

Autor wpisu:

Autor wpisu
ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Polecane z tej kategorii:

Nasza aplikacja mobilna Nasza aplikacja mobilna
Pobierz naszą aplikację

Nasza firma pośredniczy w odbiorze odpadów poremontowych, papy, gruzu oraz gabarytów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi firmami wywozowymi w Polsce. Nasze kontenery, big bagi oraz usługi transportowe zaspokajają potrzeby firm oraz osób prywatnych.

Ostatnio zamówiona kabina WC
Zamówiono Kabinę WC do miejscowości Gorlice

2 godz temu